Vánoční turnaj naší U9

19.12.2022

​U9 vyhrála vánoční halový turnaj! 

​V sobotu 17.12. se konal Vánoční halový turnaj mladší přípravky v Zašové organizovaný TJVM (ročníkem 2014) ve spolupráci s VFA. 

Celodenního turnaje se zúčastnilo 7 týmů, z toho MFK Bytča a Juventus Žilina ze Slovenska doplněné o HS Kroměříž, SK Zlín a ŠSK Bílovec. Tým TJ Valašské Meziříčí zapojil do turnaje 16 hráčů, kteří se tak rozdělili na 2 týmy. Celkem si všichni zahráli 100 zápasových minut a jak je u kluků této kategorie obvyklé, rotovali na různých postech, aby získávali potřebné zkušenosti.

Závěr turnaje přinesl nečekanou zápletku, kdy 3 týmy měly shodně po 15ti bodech a měl rozhodovat vzájemný zápas. Zároveň se ale tyto 3 týmy navzájem porazily a tak nakonec rozhodoval větší počet vstřelených gólů, kdy s 32 góly ovládl turnaj modrý tým TJVM. 

Druhá skončila MFK Bytča a třetí SK Zlín.

Druhý bílý tým TJVM sbíral zejména fotbalové zkušenosti, trápil soupeře, ale výsledkově to bylo na 7. místo. Gólově se za TJVM jednoznačně prosadil Filip Staněk, který byl vyhlášen králem střelců turnaje se 16ti zásahy (z 32). Další individuální cenu pro nejlepšího brankáře získal Maty Indrák, který inkasoval pouhé 3 góly.  Celý den byl vydařený, kluci předváděli skvělé fotbalové dovednosti, rodiče vzorově fandili a program doplnila perfektně připravená tombola, kde bylo vydáno zajímavých 251 cen. 

Děkujeme sponzorům akce jmenovitě městu Valašské Meziříčí, společnostem Zelobedynky, Deza, Robe, Šijeme srdcem, BP Služby a ADIP. 

A také všem ostatním, kteří se jakkoliv podíleli na organizaci turnaje. 

Přejeme vám Veselé Vánoce a všechno nejlepší v novém roce. 

tým TJVM U9

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Vánoční turnaj naší U9

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png

 

logo_robe.jpg

vm3.jpg

logo_adidas.png 

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

logo_martinek.png

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři

 

Novinky