Víkendové zápasy mládeže

14.3.2022

Mistrovská sezóna se opět rozjela naplno se zápasy mládeže. 

U19

VM U19 – Frýdek-Místek U18 3:2 (0:2) sobota 12.03.2022, 10.00 hod.

Branky: 62. Veselý, 79. Vrána, 90.+1. Vozák -11. Zelenka, 36. (pen.) Kulhánek

Sestava: Kvapil – Sušeň, Nevařil, Sekyra, Pastrnek – Veselý, Kurinec (46. Bílý), Juřík (58. Plandor), Vrána - Vozák, Vaigl

První mistrák nepřinesl pohlednou fotbalovou přehlídku. Malý prostor a tvrdý povrch, který neodpustil sebemenší chybu při práci s míčem nesvědčil ani jednomu týmu. Hrálo se převážně vzduchem se spoustou následných soubojů. Hosté se dostali do dvoubrankového vedení. Nejprve se dvěma přihrávkami dostali skrz naši obranu a přesně zakončili a podruhé dorazili Kvapilem vyražený poutový kop.

Druhý poločas byl brankově v naší režii. Snížení přinesla trochu kuriozní branka Veselého. Ten rychlý aut Vozáka poslal volejem do branky nad vyběhnutým brankářem. Hosté měli možnost navýšit skóre v 76. minutě, když zahrávali druhý pokutový kop. Kvapil chytil a udržel nás ve hře. Od té doby začalo dobývání soupeřovy branky a „výroba“ standardních situací. Ty se ukázaly jako klíčové. Přinesly vyrovnání Vránou po rohu Veselého a hlavičce Vaigla a nakonec i vítěznou branku Vozáka v nastavení po přímém kopu Bílého a důrazu Vrány.

Zápas nebyl krásný, ale nuda nebyla. Po neproměněné penaltě hostů přepnuli hráči na vyšší rychlostní stupeň a díky nasazení a důrazu soupeře v závěru udolali. Jsem rád, že i po vyrovnání, kterému předcházel pro nás nepříjemný vývoj, byli dále hladoví a zápas chtěli vyhrát.

Jan Pítr

U17

VM U17 – F-M „B“ 9:0(3:0)

Branky: 22´ Zeman, 35´ Zahradník, 42´ Kovář, 63´ Koňařík, 65´ Sedlák, 67´ Marek, 73´ Kovář, 75´ a 79´ Koňařík

Střídali: 46´ Sedlák (Zedek), Koňařík (Zahradník), 65´ Nikodem (Vavřík), 83´ Píša (Marek)

První mistrovské utkání a opět z Frýdkem-Místkem. Dohrávka podzimu před čtrnácti dny byla úspěšná. Zápas byl tvrdý a plný tvrdých soubojů. Nyní jsme očekávali podobný průběh.

Prvních dvacet minut to byl spíše remízový zápas se hrou ve středu pole. Změnil jsem tedy postavení některých hráčů a hra dostala nový rozměr. Naše malá umělka navíc soupeři vůbec neseděla a tvrdě na to doplatil. Skóre otevřel perfektní střelou po sklepnutí Ondry Kováře přímo k tyči Tomáš Zeman. Další gól, tentokrát hlavou, přidal po centru Ondry Marka Ráďa Zahradník. Pohodlné vedení do druhé půle zajistil Ondra Kovář.

Hned v půli došlo ke změnám. Ne pro špatný herní výkon, ale protože za tohoto stavu je třeba dopřát herní minuty i ostatním hráčům. Do budoucna se tento nepopulární tah vyplácí a všichni hráči našeho týmu jsou schopní odevzdat požadovaný výkon. Jako první se v druhé půli prosadil Bořek Koňařík po přihrávce Slávka Vavříka z křídla. Další branku zaznamenal o dvě minuty později Sam Sedlák, který se sklouzl do střely po centru Bořka. Bořek přihrál i na další gól Ondrovi Markovi, který střelou k tyči nedal brankáři hostí šanci. Druhý gól si připsal Ondra Kovář, když využil odražený míč a individuálním průnikem navýšil na 7:0. Poslední dvě branky si připsal Bořek Koňařík a zkompletoval hattrick. První branku vsítil po rohu Jirky Nikodema, který jej našel na zadní tyči. Tam se snad nejmenší hráč na hřišti přesně umístěnou hlavou nemýlil. Poslední branku utkání mu připravil z křídla Sam Sedlák.

Naše obrana zaslouží pochvalu za pozorný výkon a nulu. Navíc oba stropeři Ondra Jašíček a Ríša Hanáček podporovali útočné ambice našeho týmu. Výjezdy z pozic krajních obránců zajišťovali Jarek Hruška a Adam Furmánek. Jednou se však hostům podařilo využít otevřené okénko v naší obraně, ale tady byl pozorný Maty Svak, který nájezd útočníka hostí pohotově vytěsnil na roh.

Zápas jsme po pomalém rozjezdu zcela ovládli a po dnešním zaváhání HFK Olomouc zaujali druhé místo tabulky moravskoslezské divize. Zápas s výše jmenovaným celkem nás čeká další týden na jejich půdě. Bude to boj o „šest“ bodů.

Michal Vacula

U15

Po upracovaném začátku a tlaku jsme dali gol, na který Vsetín odpověděl přímo z rozehrávky ze středu hřiště. Naštěstí kluci ještě zapnuli a do konce poločasu přidali 2 góly. Po zahájení druhého poločasu úřadoval Lukáš Sovák a vstřelil 2 uklidňující góly po nahrávkách Pepy Huba a Radima Bětika. Pak sice přišla hluchá 15 minutovka, kdy jsme dostali 3 branky. Naštěstí jsme dokázali odpovědět 2 góly a uklidnili hru a do konce už soupeře k ničemu nepustili. 

Ondřej Koňařík


U14

U14 završila úspěšný den u starších žáků, kdy si výsledkem 5:1 poradila s týmem FC Vsetín. O góly domácích se postarali: 2x Šulák, Orel, Glamoš a Gřešak

 

U13

Ta prohrála po vyrovnaném zápase s MFK Karvinou 4:8.

 

U12

Soupeř z Karviné byl nad síly naší U12, která prohrála 3:15

 

U11

U11 si zajela na finálový turnaj zimní ligy do Brušperku, kde obsadila pěkné 2 místo s těmito výsledky:

V. M. - Havířov 0:1

V.M.-Vřesina 5:1

V. M.-Raškovice 2:0

V. M.- Krnov 0:0

V. M-Poruba 3:0

Sestava: Grygařik, Olejník,Daňa, Černoch,Havel, Chmelař,Kelnar, Veselý, Zavěšický.

Jaroslav Goláň


U10

Tuto sobotu se naše U10 zúčastnila dalšího z turnajů "MiniMoravy" a postupně se utkala s týmy: Uničov, Vítkovice, Juventus Žilina, Nový Jičín, Ostrava Poruba, Hranice, Sk Zlín a Fastav Zlín. I přes velkou nemocnost kluků se nám nakonec podařilo turnaj odehrát, kluci si tak mohli vyzkoušet i posty, které obvykle tolik nehrají a místy to zvládli skvěle, kdy se v naší hře objevily atributy, které trénujeme. Už se těšíme do další práce a očekáváme, že se do tréninků zapojí zbytek týmu.

Miroslav Foltýn

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Víkendové zápasy mládeže

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png

 

logo_robe.jpg

vm3.jpg

logo_adidas.png 

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

logo_martinek.png

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři

 

Novinky