Víkendové zápasy naší mládeže

14.5.2024

Už se schylovalo k dokonalému víkendu v naší mládeži, ale ten nejdůležitější zápas naše U15 bohužel prohrála.

U19

TJ Valašské Meziříčí - ŠSK Bílovec 7:3 (2:2), sobota 11.5.2024, 10.00 hod.

Branky: 17. Barbořák, 24., 50. a 69. Zedek, 51. Šimurda, 58. Sedlák, 67.Hanáček – 28. a 35. Géryk, 84. Krayzel

Sestava: Svak (81. Krejčíř) – Petřek, Nohavica, Kovář, Novosad (68. Glamoš) –Malíř (46. Pečiva), Sedlák – Hanáček (68. Bětík), Zedek, Hruška (46. Šimurda) – Barbořák

Narazili jsme na technicky a kombinačně zdatného soupeře a dlouho jsme nemohli chytit tempo zápasu. I tak se nám podařilo dostat do dvoubrankového vedení. Postarali se o něj Barbořák a Zedek. Soupeř ho po našich zaváháních a nevynucených odebráních míče do poločasu srovnal.

Brzy po přestávce jsme dvakrát protkali rychlým protiútokem kombinační hru Bílovce a opět odskočili. Svoji druhou branku v zápase přidal Zedek a minutu nato zvýšil Šimurda. Hra se nám ustálila a bylo cítit, že máme více sil, což potvrdili Sedlák v 58. minutě a v 67. krásnou střelou Hanáček. Gólový účet z naší strany zakončil hattrickem Zedek a soupeř šest minut před koncem jen korigoval.

Souseda v tabulce jsme nakonec výrazně přehráli, i když první poločas tomu nenasvědčoval. Ve druhém jsme si se zápasem větším nasazením a kvalitou poradili a podruhé za sebou vstřelili sedm branek. Velkou měrou se na úspěšném zvládnutí utkání podílela stoperská dvojice Kovář, Nohavica, která hlavně v prvním poločase hasila spoustu chyb svých protihráčů a přidávala nadstavbu rozehrávky. Své první minuty odehrál další novic v dresu U19, Michal Glamoš.

Jan Pítr

U17

TJ Valašské Meziříčí - ŠSK Bílovec 2:1 (2:0)

Branky: Marek Dohnálek, Michal Glamoš

U15

TJ Valašské Meziříčí - FK Warex Jeseník 1:2 (1:1)

Branky: Patrik Škvain

U14

TJ Valašské Meziříčí - FK Warex Jeseník 3:3 (1:0)

Branky: Jan Skalka, Ondřej Kořístka, Vojtěch Hruška

U13

TJ Valašské Meziříčí - ŠSK Bílovec 8:3 (4:2)

Branky: 4x Alex Rožnovský, 2x Matyáš Veselý, 2x Tobiáš Jurajda

U12

TJ Valašské Meziříčí - ŠSK Bílovec 1:0 (0:0)

Branky: Jakub Kramoliš

U12 "B"

TJ Valašské Meziříčí - SK Zašová 6:1 (3:0)

Branky: Tobiáš Kuipers, David Dirda, Vít Kovařčík, Aleš Nauš, Damián Vrána, Ondřej Žlebek

TJ Valašské Meziříčí - SD Hutisko/Vigantice 1:2 (1:0)

Branky: David Dirda

U10

U10 vítězně proti Třinci

Na nedělní dopoledne jsme si pozvali velmi kvalitního soupeře z Třince. Na podzim jsme s nimi v rámci Planeo Cupu těsně prohráli 3:4 a tak jsme byli zvědaví na další měření sil po několika měsících.

Zápas měl od první minuty velmi obrovské tempo, byla vidět technická kvalita a sehranost kluků z Třince, ale ani my jsme nezůstali po zadu. Velmi dlouho se hrálo bez branek. Skóre jsme nakonec otevřeli my. Postupně jsme se možná až překvapivě dostali k vedení 6:1, ale soupeř nepolevil a dokázal až na konci zápasu stáhnout na 6:5.

I přes veškerou snahu o vyrovnání jsme to byli nakonec my, kdy jsme upravili výsledek na konečných 7:5.

Kluci získali pořádnou porci 90ti zapasových minut a další herní zkušenosti.

Robert Šulák

U9

V sbotoním turnaji v Kelči hráli naši kluci s velkým nasazením. Dali spoustu branek a podařilo se jim několik krásných kombinací přes celé hřiště s gólovým zakončením. Byla radost se na ně dívat.Takže ode mně velká spokojenost.