Víkendové zápasy naší mládeže

5.3.2024

Další přátelské zápasy naši mládeže máme za sebou.

U19

TJ Valašské MeziříčíSK Beskyd Frenštát p. R. 9:1 (6:1), neděle 3.3.2024, 15.00 hod.

Branky: 17. a 41. Barbořák, 22., 50. a 56. (p) Zahradník, 26. Zedek, 32. a37. Šimurda, 47. Dohnálek - inkas. 62.

Sestava: Svak (46. Krejčíř) – Kovář (46. Jašíček) Nohavica, Novosad, Hruška (46. Bětík) – Kurinec (46. Malíř), Sedlák (46. Zubík) – Zedek (46. Hanáček), Šimurda (46. Pečiva), Zahradník (70. Zedek) – Barbořák (46. Dohnálek)

V generálce jsme se zhruba dvacet minut utápěli v pomalé a nedůrazné hře plné špatných individuálních řešení. Nehráli jsme kombinačně, více hráčů to bralo hodně na sebe a v těžkých prostorech jsme ztráceli míče. Frenštát byl pohyblivější a dostal se do vyložené šance. Po prvním gólu jsme přece jen soupeře začali přehrávat a navyšovat skóre.

Do druhého poločasu jsme výrazně prostřídali. Noví hráči si nevzali příklad z úvodu zápasu a rychlejší kombinací nás dostávali do spousty slibných situací. Svou první branku vsítil při své premiéře v U19 Dohnálek, ročník 2008. Náš účet byl zakončen penaltou Zahradníka v 56. minutě. Hosté přece jen využili naší chyby a sebrali nám o několik minut později nulu.

Čeká nás poslední týden přípravy, po kterém v neděli zamíříme na první mistrák do Rýmařova.

Jan Pítr

 

U17

TJ Valašské Meziříčí – SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm 9:1 (5:0), neděle 3.3.2024 17:00 Sestava: Sovák (46‘ Krůpa Jan) – Vašíček (46‘ Paška), Tichý, Motošický, Krůpa Dominik (46‘ Daniel) – Fárek, Zubík (46‘ Vávra), Glamoš – Orel, Dohnálek (46‘ Strýček), Kostka

Branky: Fárek 1x, Orel 1x, Glamoš 2x, Dohnálek 1x, Kostka 2x, Zubík 1x, Strýček 1x – Frenštát

Výsledkově i herně se nám v utkání celkem dařilo, ale víme, že musíme pracovat celých 90 minut. Měli jsme v utkání dvě krátké pasáže, kdy jsme trochu vypadli z tempa a inkasovali branku kopem za obranu. I přes devět branek jsme v utkání neproměnili spoustu šancí. Branka Glamoše střelou z 25 metrů byla výstavní.

Radomír Kapusta

 

U11

2013 na Horní Bečvě znovu bronzová

Druhý halový turnaj v letošním roce pro nás skončil opět úspěšně a z druhé návštěvy Horní Bečvy si po měsíci kluci a holky odvážejí opět bronzové medaile za konečné třetí místo. 

Víkendový program jsme opět rozdělili na dvě skupiny. První skupina, složená z kluků a holek, kteří s fotbalem začali nedávno, odehrála svůj druhý halový turnaj na Horní Bečvě, kde změřila síly s regionálními mužstvy Nového Hrozenkova, Vigantic, Prostřední Bečvy a Podlesím. 

Výsledek v turnaji opět nebyl náš cíl. Opět jsme chtěli přenést věci z tréninku do zápasové praxe, více se zaměřit na rychlejší rozhodování, rychlejší práci s míčem a byli jsme zvědaví, zda se nám i v této skupině podaří vidět v jednotlivých herních situacích náznaky osvojení nebo automatizace správného řešení.

"Dneska máme zajímavou zpětnou vazbu. Trenéři i hráči. Viděli jsme důležité věci, konkrétně to, jak klíčová je pro případný úspěch rychlost, kterou se klukům snažíme vysvětlovat a na které v tréninku pracujeme... " Jan Blabla, trenér

V prvním zápase se nám proti Podlesí i přes inkasovanu branku podařilo zápas otočit a do turnaje jsme vstoupili vítězstvím. Druhý zápas se nám ale vůbec nepovedl. Prostřední Bečva dokázala potrestat dvě naše velké chyby v defenzivě, na které jsme dokázali odpovědět jen jednou a nakonec prohráli. Porážku jsme nesli opravdu těžce a rychle a důrazně jsme si museli vysvětlit, co je náš cíl a jak se chceme prezentovat.

Prakticky stejné chyby rozhodly i zápas s Viganticemi a i tentokrát jsme prohráli. Vysvětlili jsme si, jak se v těchto situacích chovat a jak je správně řešit. A poslední zápas proti Novému Hrozenkovu byl náš výkon opravdu úplně jiný. Přes inkasovanou branku jsme dokázali zůstat klidní, zápas jsme otočili a podruhé zvítězili.

Konečné třetí místo a bronzové medaile pro nás opět bylo krásným výsledkem, který musíme hodnotit pozitivně a který umocnilo ještě individuální ocenění, když nejlepším brankařem turnaje byl vyhlášen náš Jan Blabla.

"Kluci se dnes opravdu přesvědčili, že věci, především ty v defenzivě, na kterých prioritně pracujeme jako např. význam pomocné přihrávky, odskočení do nabídky, otáčení těžiště hry a další opravdu fungují. V obou rovinách. Jak při správném provedení, tak především při tom špatném..." Jan Blabla, trenér

Výsledky v turnaji:

TJ Sokol Podlesí 2:1 (Kalus, Ondruch), FK Prostřední Bečva 1:2 (Skřičík), FK Vigantice 0:2, TJ Sokol Nový Hrozenkov 3:1 (Ondruch 2x, Kleindorf D.)

Za ValMez nastoupili:

Jan Blabla, Daniel Kleindorf, Thomas Kleindorf, Sofie Hausová, Sophie Ullrichová, David Kalus, Nikolas Ondruch, Mikuláš Skřičík, Jiří Havel

 

Zlato pro 2013 v Novém Hrozenkově

Další halový turnaj v letošním roce pro nás skončil nad očekávání úspěšně, když si z nádherné haly v Novém Hrozenkově odvážíme zlaté medaile za vítězství v turnaji a vynikajícím způsobem jsme uzavřeli náročný první březnový víkend.

Po sobotním programu pro naše první dvě skupiny, kdy jedna odehrála vítězný turnaj s výběrem OFS Vsetín v Luhačovicích a druhá odehrála halový turnaj na Horní Bečvě, kde skončila na krásném třetím místě, měla svůj nedělní program třetí skupina v Novém Hrozenkově.

Tímto turnajem jsme začali s cílenou tréninkovou diferenciací podle skupin. Jako první dostali prostor s výjimkou jediného obránce samí útočníci. Naším cílem pro tento halový turnaj byla rychlost v rozhodování, držení míče a kombinace, do které se po přechodu na "sedmičkový" fotbal spolu se změnou rozestavení zatím dostáváme daleko méně, než bychom si představovali.

Soupeři nám byli domácí FC VKK/Nový Hrozenkov, První SC Staré Město, FC Trinity Zlín U10, FC Vsetín a VFA.

"Výsledkově musíme být dnes spokojeni. Herně však už méně. Chtěli jsme být daleko více na míči, chtěli jsme daleko více kombinovat a právě kombinací se dostávat do zakončení. Proto jsme složili dvě čtverky jen z útočníků, ale vývoj posledních dvou zápasů vše otočil do malinko jiné roviny. Místo ofenzivy jsme paradoxně za celý turnaj nedostali gól..." Jan Blabla, trenér

Vstup do turnaje jsme měli dominantní a vysoko jsme porazili Staré Město. V Dalším zápase jsme dokázali porazit i kluky z VFA a i náš třetí zápas jsme zvládli, když jsme dokázali porazit nepříjemný Zlín, jenže právě tady se náš výkon zadrhl. Soupeř nás nepříjemně dostupoval, nedal nám moc prostoru, nic zadarmo a vítězství nás bolelo.

Pak nás čekal dosud neporažený Vsetín a my jsme z původních představ, co bychom chtěli hrát, přepnuli do výrazně taktického módu. Po rychlé brance jsme čekali v bloku s čím přijde soupeř a čekali na chybu, kterou bychom mohli potrestat. To se povedlo krátce před koncem zápasu a i tentokrát jsme zvítězili. V posledním zápase turnaje nás čekal domácí VKK/Nový Hrozenkov. Od začátku se nám nedařilo dostat do zápasu, soupeř nás tlačil a proto i tentokrát jsme se zavřeli a čekali. Naše šance opět přišla před koncem zápasu, ale pokutový kop jsme neproměnili a zápas tak skončil bezbrankovou remízou, která nám stačila na konečné vítězství v turnaji.

V něm jsme ani v jednom z pěti zápasů nedostali gól a navíc jsme úspěch v tomto veleúspěšném víkendu mohli ještě rozšířit o individuální cenu pro nejlepšího střelce turnaje. Ve finálovém rozstřelu tří nejlepších se stejným počtem branek ale Nicolas Alex Topič svou penaltu bohužel proměnit nedokázal. Tu mu chytil Tomáš Galus, který mimo naši nominaci nastoupil do branky VFA a který byl nakonec vyhlášen nejlepším brankařem turnaje...

Děkujeme pořadatelům za pozvání. Prostředí, ve kterém jsme mohli turnaj odehrát bylo opravdu nádherné a podmínky, které nám trenérům a hráčům domácí v podobě bohatého občerstvení i cen připravili bylo něco opravdu nadstandardního.

Výsledky:

První SC Staré Město 5:0 (Topič 3x, Kleindorf, Cahlík), VFA 2:0 (Topič, Cahlík), FC Trinity Zlín U10 2:0 (Topič, Maceček), FC Vsetín 2:0 (Topič, Maceček), VKK/Nový Hrozenkov 0:0

Za ValMez nastoupili:

Jan Blabla, Aleš Nauš, Damián Vrána, Tomáš Daněk, Daniel Kleindorf, Nicholas Alex Topiš, Ondřej Žlebek, David Cahlík, Lukáš Maceček

Jan Blabla

 

U9

Sešlo se nás zase hodně, což je super. Kluky v U9 fotbal baví. Náš A tým byl nejlepší a vybojoval krásné první místo.

Roman Štěrba

TJ Valašské Meziříčí > Víkendové zápasy naší mládeže

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři