Vydařené soustředění naší U15 v Jeseníkách

17.2.2022

Zimní příprava našich starších žáků je taktéž v plném proudu. Svoji formu do jarní části sezóny si zdokonalovali na vydařém horském soustředění pod vrcholem Pradědu.

 Ve čtvrtek se vydal tým U15 na čtyř denní soustředění do Světlé Hory pod vrcholem Pradědu v Jeseníkách. Soustředění trenéři zaměřili na kondiční rozvoj formou kompenzačních aktivit a teambuildingových činnosti. Na začátku přišel pro některé účastníky soustředění šok, když před odjezdem vlaku odevzdali trenérovi vypnuté mobily. V tom okamžiku došlo všem, že půjde o týmový pobyt, na kterém najdou zábavu jen mezi sebou naživo. Po dojezdu do Jeseníků čekal tým 4 km pochod na zasněženou chatu bez sprchy a s kadibudkou. Hned druhý den ráno je čekala rozcvička ve sněhu, snídaně v 10 °C a 12 km výběh do okolí.  Poté odchod na autobus do Bruntálu a přátelské utkání s dorostem FC Slavoj Olympia Bruntálu, kde kluci 2/3 hrací doby dominovali, ale po spálení spousty šancí odešli s porážkou 2:4. Trenéři byli potěšení kombinační hrou a nasazením hráčů. Odměnou byla večeře v místní vyhlášené pizzerii. Pak huráá na poslední autobus z Bruntále a 4km pěšky sněhem na chatu.

Druhý den čekal kluky 20 km výšlap na Praděd a zpět, který zvládli mezi 10.00 - 20.00. Užili si haldy sněhu, slunce i pochod po sněžných plání za svitu měsíce. Tým se po cestě seznámil, scelil a dokonce si vymyslel i svůj nový týmový pokřik. Večer zakončili dýchacím a otužovacím kurzem podle Wim Hofa. Pak sbalit a spát do spacáků, protože ráno se vstává na vlak už v 5.00, abychom opět došli na 4km vzdálenou zastávku. Vše klaplo, až na vlak z Olomouce který měl 1,5 hodiny zpoždění. Tak z oběda zbyla pouze polívka a po ní hned nástup na SK HS Kroměříž. Říkali jsme si, že po 12 km běhu, 40 km chůze a zápase s dorostem bude nedělní zápas ploužení a trápení - navíc jen s polévkou v břiše po půldenním cestování. Kluci překvapili, nadopovali se týmovým pokřikem a soupeře překvapili nasazením i houževnatostí. Kombinace díky únavě nebyly tak přesné, ale tým vybojoval míče nasazením v presingu a vzájemnou podporou. Výsledek 7:1 pro ValMez byl pěknou tečkou za celým soustředěním, které přineslo týmu super energii do jarních bojů o body.

Za tým U15

Ondřej Koňařík

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Vydařené soustředění naší U15 v Jeseníkách

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png

 

logo_robe.jpg

vm3.jpg

logo_adidas.png 

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík.png

sychrovnet.png

nadacecez_400x300_rgb_svetlepozadi_transparentni.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři