Vydařený víkend naší mládeže

21.2.2022

Fotbalová školičkaFotbalová školička
Fotbalová školička
kat. U8 na Horní Bečvěkat. U8 na Horní Bečvě
kat. U8 na Horní Bečvě
Kat. U11 ve Vel. KarlovicíchKat. U11 ve Vel. Karlovicích
Kat. U11 ve Vel. Karlovicích
Kat. U15Kat. U15
Kat. U15

Nabitý nejen fotbalový víkend naší mládeže

Fotbalová školička - ta se o víkendu zůčastnila dalšího UHER festivalu, který si naplno užila. Dvouhodinová porce zábavy a fotbalu okořeněná spousty góly. To vše přinesl halový turnaj v Rožnove pod Radhoštěm. 

 

Kategoie U8 - ta se statečně utkala s o rok staršími soupeři na turnaji mladších přípravek na Horní Bečvě. Naši hráči si skvěle vyzkoušli vedení míše a kličky, kterí jim budou k užitkuve velkém fotbale v hale i venku. 

 

Kategorie U11 - tento týden bez fotbalu, ale nezahálela a zajela si odlehčit zimní přípravu na hory. Trenéři chtěli zpestřit přípravu a tak si celý tým zajel na snowtubing do Velkých Karlovic. Akce se vydařila i díky krásnému počasí a skvěle připravené trati. Kluci si zablbli a nechyběla ani závěrečná koulovačka.Výlet splnil svůj účel a věříme, že tým nakopne v rozjeté přípravě na sezónu.

 

Kategorie U15  - ta si zahrála přátelák proti dorostu FK Liptálu a oslavila vítězsví  7:3. V bojovnosti a běhání navázali kluci na formu z minulých zápasů a přehráli kluky ze starší kategorie. Díky potenciálu našich útočníků, kteří měli podporu v přihrávkách od zbytku týmu, tým zažil golové žně. Další prověrkou bude příští týden tým z Vyškova. 

 

Kategorie U17 PU

MFK Vyškov - VM U17 1:4(0:1)

Branky VM: 40' Kovář, 51' a 68' Koňařík, 82' Sedlák

Ķvalitní běhavý soupeř, hodně důrazný a nepříjemný. My jsme však vsadili na totální fotbal a neustálým presinkem v osmi hráčích jsme soupeře zaskočili.

První trefa do domácí sítě byla úžasná levačka Ondry Kováře. Druhý zásah přidal Bořek. Hru přečetl Ondra Jašíček a připsal si asistenci. Třetí gól padl po krásné akci Ondry Marka a Ondry Kováře a na konci byl opět Bořek. Bořek zahrával i přímý volný kop z kterého byl poslední gól. Rozehrál překvapivě po zemi a v chumlu se nejlíp orientoval Sam Sedlák. Domácí byli blízko ke snížení v osmdesáté páté minutě, ale Maty Svak vytáhl fantastický zákrok.

Michal Vacula

 

Kategorie U19 PU

MFK Vyškov U19-VM U19 2:2 (1:2), neděle 20.02.2022, 10.00 hod.

Branky VM: Veselý, vlastní

Sestava: Kvapil – Sušeň, Nevařil, Bílý, Pastrnek - Plandor, Kurinec, Juřík, Veselý - Vozák,Vaigl

Střídali: Svak, Nikodém, Píša

Proti lídrovi jihomoravského krajského přeboru jsme začali vcelku dobře, ale postupem času se v zápase začala uplatňovat větší fotbalová chuť domácích. I tak jsme se dostali do vedení po brance Veselého. Ubrali jsme ve fotbalové kvalitě, soupeř přitvrdil hru a výsledkem bylo vyrovnání. Do poločasu se nám po pěkné kombinaci, kterou si domácí srazili do brány povedlo vstřelit vedoucí gól. Druhý poločas byl z naší strany jalovější a střela hráče po otočení se s míčem na hranici šestnáctky znamenala vyrovnání. Stav jsme chtěli v posledních deseti minutách překlopit na svoji stranu. Bezvýsledně.

Ze hry jsem mírně řečeno rozčarován. Z posledních dvou kvalitních přípravných zápasů tam dnes nebylo skoro nic. Nemá cenu vyzdvihovat nějaké momenty a vymlouvat se. Hráli jsme špatně, domácí si zápasu více vážili a byli na dnešní fotbal celkově lépe připravení. Pro nás je to UPOZORNĚNÍ před zbytkem přípravy.

Jan Pítr

 

Editoval

AH

 


TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Vydařený víkend naší mládeže

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png

 

logo_robe.jpg

vm3.jpg

logo_adidas.png 

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík.png

sychrovnet.png

nadacecez_400x300_rgb_svetlepozadi_transparentni.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři