Výsledek 2. kola poháru nevypovídá o dění na hřišti

26.8.2021

2. kolo MOL Cup: TJ Valašské Meziříčí vs. 1. SK Prostějov 0:3

Branky hosté: F. Žák - 29´; V. Kušej - 90´; O. Solomon - 92´

Kdo očekával před začátkem utkání hru na kočku a myš, tak musel být vývojem zápasu příjemně překvapen. Ve valašské fotbalové události sezóny sice hosté potvrdili roli favorita, naši hráči však byli více než vyrovnanými protivníky. Začatek utkání byl ve znamení velkého tlaku hostů, kteří však naráželi do naší dobře zorganizované obrany. Čím víc se tlak zvyšoval, tím si i hosté vytvářeli lepší příležitosti. Jednu z nich svým důrazem ve vápně zúročil Žák, který ve 29. minutě poslal hosty do vedení. Hra poté dostala rychlý spád a valaši hrozili z rychlých brejků, avšak do poločasu se skore nezměnilo. S touhou papírového favorita potrápit svěřenci Pavla Hajného ve druhém poločase čím dál více přebírali iniciativu a hráli se soupeřem více než vyrovnanou partii. Největší golovou příležitost však golmán hostů reflexivním zákrokem zázračně vyrazil. Tlak domácích se zvyšoval, ale zasloužené vyrovnání nepřišlo. V nastaveném čase však dvěma góly hosté zápas zlomili a postupují tak zaslouženě do dalšího kola českého poháru.

Naše cesta pohárem tak skončila, ale předváděné výkony a celkový obraz hry musel naše fanoušky bavit. Další zápas našeho A týmu se uskuteční v neděli, kdy v 16:30 hrajeme na hřišti v Šumperku.

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Výsledek 2. kola poháru nevypovídá o dění na hřišti