Výsledkový servis z mistrovských zápasů naší mládeže

16.11.2022

Podzimn íčást sezóny 2022/2023 se nám pomalu blíží do svého samotného závěru. Svoji mistrovskou činnost již završili hráči starších a mladších žáků.

U19

ŠSK Bílovec - TJ Valašské Meziříčí 3:6 (2:3)

branky: 2x Ondřej Marek, René Veselý, Vojtěch Pastrnek, Matěj Vaigl, Tomáš Kurinec

 

U17

ŠSK Bílovec - TJ Valašské Meziříčí 0:0

 

U15

FK Třinec - TJ Valašské Meziříčí 0:1 (0:1)

branka: Jakub Hadaš

V neděli jsme zajížděli na poslední podzimní mistrovské utkání k lídru soutěže do Třince. Zápas stál opravdu za to. Fotbalovější byli tentokrát kluci z Třince, fotbalové štěstíčko však bylo při nás a přežili jsme několik vyložených tutovek a dokonce i chytli penaltu. Díky naši jediné brance, o kterou se postaral Hady, jsme si do tabulky připsali důležité body do jarní časti, která bude určitě hodně zajímavá. 

První poločas byl vyrovnaný. Nám dělala problémy rozehrávka a nemohli jsme se dostat do zápasu. První šanci měl soupeř, ale naštěstí jejich střela mířili vedle. Pak přišel náš brejk a po kvalitní nahrávce Máry a dobrému zakončení Hadyho, jsme vedli 0:1. Do dalších šancí se už dostávali jen domácí, my však měli v bráně oporu Křupise a dobře koncentrovanou obranu, která v těchto nelehkých chvílích obstála na výbornou. 

Druhý poločas byl o poznání tvrdší než ten první. Kluci s Třince dokonce kopali i penaltu, který byla nejspíše nařízená správně, ale v brance opět čaroval Křupka a penaltu zneškodnil. Myslím si, že jsme pokutový kop měli zahrávat i my, ale rozhodčí zápasu byl očividně proti. Těsně před koncem zápasu, nám byla udělena i červená karta a soupeř zahrával velice slibnou standartní situaci. I tu jsme však přežili a zápas dotáhli do vítězného konce. 

Hodně vyhrocené utkání jsme tedy zvládli a konečně si v Třinci připsali 3 body. Kluci to neskutečně odmakali. Bojovali jeden za druhého a i když už někteří sotva brali posední zbytky svých sil, tak to zvládli na jedničku. Všichni si zaslouží velkou pochvalu. Teď máme ještě poslední výjezd, kdy jsme si domluvili přátelské utkání v Dubnici na Váhom. Tým který hraje první slovenskou ligu bude jistě další dobrou prověrkou našich borců. 

Pozn.: tým U15 přezimuje na 5. místě msitrovské tabulky s 22 body za 7 výher, 1 remízu a 5 proher.  

Ondřej Pikal


U14

FK Třinec - TJ Valašské Meziříčí 7:1 (4:0)

branky: Dominik Nuc

Tým U14 přezimuje na 9. místě tabulky s 1 bodem za 13 proher a 1 remízu.

 

U13

SK Uničov - TJ Valašské Meziříčí 8:6 (4:4)

branky: 3x Miroslav Hadaš, 2x Michal Frydrych, Luboš Pavelka

Tým U13 přezimuje na 7. místě tabulky s 24 body za 8 výher a 7 proher. Díky svému umístění bude poté v jarní části sezóny hrát v TOP skupině s ostatními týmy, které se umístil ido 8. místa (např. FC Baník Ostrava, SFC Opava, MFK Karviná atd.). Gratulujeme!

 

U12

SK Uničov - TJ Valašské Meziříčí 4:2 (3:0)

branky: Lukáš Nohavica, Alex Závěšický

Tým U12 přezimuje na 11. místě s 15 body za 5 výher a 10 proher. Díky úspěchu týmu U13 si i hráči U12 zahrají v TOP skupině ligy SpSM U12. 

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Výsledkový servis z mistrovských zápasů naší mládeže

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři