Ročník 2011 opět výborně reprezentoval náš klub

20.10.2021

Ročník 2011 opět výborně reprezentoval náš klub
Po obrovském úspěchu na turnaji mládeže a postupu na republikové finále se tým ročníku 2011, pod vedením trenérů Jaroslava Golaně a Lukáše Jurajdy, přihlásil o pár dnů později na známý velký turnaj přípravek Landek Cup v Ostravě Petřkovicich. Ambasadorem turnaje byl bývalý reprezentant Tomáš Galásek.
Přihlášených 24 týmů od počátku naznačovalo, že každý zápas bude především tvrdý boj.
Naši borci hned od prvního utkání neponechávali nic náhodě a makali na plné obrátky od samého začátku. Zaslouženou odměnou jim byla vítězství - 2x nad Zlínem v celkovém poměru 6:0 nebo nad Baníkem Ostrava 3:0 či nad jedním z polských týmů. 
Bez zráty bodu a tedy se samými vítězstvími se náš tým probojoval až do finále tohoto prestižního turnaje a tak opět výborně reprezentoval klub Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí.
Ve finále se od nás odklonilo štěstí. V zápasu jsme vedli 2:0, bohužel jsme nakonec nejcennější trofej nad hlavu nezvedli, neboť v poslední sekundě zapasu jsme od České Vsi dostali gól na 3:4 a zapas byl vzápětí ukončen.
Za zmínku stojí gólový hattrick Matyáše Veselého ve finále.
Poděkování patří celému týmu za obrovskou bojovnost a rodičům hráčů za parádní podporu. 
Říká se, že prohra ve finále je někdy horší než výhra v zápasu o 3. místo, a tak bezprostředně po závěrečném hvizdu rozhodčího byly v hráčích protichůdné pocity. Našim valašskomeziříčským fotbalovým nadějím patří obrovské díky, stejně jako trenérům, kteří své svěřence kromě zavazování kopaček naučili a dále učí hrát fotbal a jejich práce se začíná projevovat. Děkuji za hezký zážitek
Vladislav Grygařík

Vedení klubu děkuje hráčům týmu ročníku 2011 za vynikající a příkladnou reprezentaci klubu a trenérům Goláňovi a Jurajdovi za kvalitní vedení svých svěřenců. S radostí kvitujeme i pravidelnou rodičovskou podporu malých fotbalistů.
KS;-)

TJ Valašské Meziříčí > Ročník 2011 opět výborně reprezentoval náš klub

 

Partneři a sponzoři

vm1.jpg

vm2.jpg

image_2.jpg

vm3.jpg

background.png

vm5.jpg

vm8.jpg

 

 vm7.jpg

valassky-fotbal_logo_kulate.png

 

1394093035.gif

1298660223.jpg

logo_mlékárna_vm.jpg

logo_adidas.png

logo_martinek.png

 

logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

logo_robe.jpg

logo_skalka.jpg

 

Novinky