Začala zimní příprava naší mládeže

16.1.2024

Začala zimní příprava naší mládeže, a některé týmy mají za sebou již první zápasy. Pojďme se podívat, jak se jim dařilo. 

U19

TJ Valašské Meziříčí U19 - TJ Vidče 9:6 (2:5) sobota 13.1.2024, 10.00

Branky: Malíř, Kovář, Barbořák, Šimurda, Vavřík, 3x Marek, Sedlák,

Sestava: Krejčíř (46. Svak) – Petřek, Bětík (80. Malíř), Jašíček, Hruška (46. Novosad) – Kurinec (46. Pečiva), Malíř (46. Sedlák) – Zahradník (46. Vavřík), Šimurda, Zedek (46. Marek) - Kovář (46. Barbořák)

Přípravný zápas se zkušeným mužským soupeřem se zvrhnul v gólové orgie. Prim měla útočná fáze obou týmů. Ta obranná si vybrala slabé chvíle. U nás v prvním poločase a u soupeře ve druhém. V utkání jsme vyzkoušeli další dva borce z U17 Pečivu a Novosada a oba zápas odehráli kvalitně, s chutí a bez zbytečného respektu. Další přípravu budeme hrát příští sobotu ráno proti mužům Hrachovce.

Jan Pítr

 

U15

Vítězství proti Kateřinicím

Dorazový ročník 2009 se připravuje na rozhodující jarní část poctivě a už týden trénuje a má za sebou 2 přípravná utkání. V tom posledním vyhrál vysoko nad TJ Sokol Kateřinice a zejména zaujal změnou stylu, kdy se hráči prezentují velkou nabídkou bez míče a tím si usnadňuji kombinaci a následně mají větší množství šancí ke vstřelení gólů. Celkem čeká tým U15 v přípravě 14 přípravných utkání.

Ondřej Koňařík

 

U11

Ostrý start 2013 na "sedmičkové" MiniMoravě

Hned druhým lednovým víkendem jsme začali naši herní přípravu na žákovskou ligu účastí na prvním z šesti turnajů MiniMoravy hraném v Novém Jičíně ve formátu 7+1. Soupeři nám tentokrát byli VFA U12, FK Nový Jičín U12, FC Hlučín U11 a slovenský Juventus Žilina U11.
Vinou velkých mrazů jsme přišli o první tréninkový týden, ve kterém jsme měli v plánu teoretickou přípravu na nový způsob rozestavení, na změnu postavení a pohybu v bloku po ztrátě a po zisku míče včetně dvou tréninkových jednotek na seznámení se změnou v přechodové fázi a změnou způsobu zahrávání a bránění standardních situací.

Do zápasů jsme tedy šli jen s desetiminutovou přípravou v šatně s tím, že se budeme držet dosud naučených automatismů z "pětkového" fotbalu, že se budeme snažit zrychlit a zjednodušit práci s míčem a že postavení do obou variant boků bude spíše improvizace.

"Dnes musím před všemi tzv. smeknout. V podstatě z ničeho, z nulové přípravy jsme ukázali, že naděje, které vkládáme do tohoto ročníku, jsou na místě. Kluci se Sofčou pracovali výborně. Nikdo nevěřil, že jde o naše první samostatné zápasy v "sedmičkovém" fotbale..." Jan Blabla, trenér

V podstatě ani v jednom zápase jsme herně ani výsledkově nepropadli. A to ani proti žákovským mužstvům Nového Jičína a Akademie. Herně to bylo z naší strany po dlouhé pauze solidní. Byla vidět snaha řešit herní situace fotbalově, i pod tlakem a přestože jsme se nevyhnuli individuálním chybám, je pozitivní, že přicházejí ze snahy chtít hrát, kombinovat i na malém prostoru.

Podařilo se nám porazit Žilinu, těsně jsme prohráli s Hlučínem a Novým Jičínem a s Valašskou Fotbalovou Akademií jsme remizovali.

Jakmile jsme pochopili základ toho, jakým způsobem se stavět do bloku, jak v něm měnit postavení podle vývoje hry, tedy buď po ztrátě nebo po zisku míče a jakým způsobem se v něm posouvat, byl náš výkon o sto procent lepší a nedovolili jsme soupeřům nás přehrát. Právě tady je náš nový úkol, nový jarní cíl, na kterém budeme v těchto zápasech pracovat.

Jan Blabla


U9

V novém roce dnes pokračoval zimní Val.Mez Cup  pro 2015 zápasem s Jarcovou. Původně bylo utkání domluveno s Ratiboři, ale ti bohužel nepřijeli z důvodu nemoci. Jarcová byla ráda, že si s námi může opět zahrát.

Roman Štěrba

 

U7

Nejmenší se učili fotbal v Bystřici p.H.

Naši nejmenší fotbalisté zavítali na turnaj 3+0 do Bystřice p.H., kde byli s 2 týmy po 5 hráčích nepočetnější výpravou mezi dalšími 12 týmy. Vstřelili množství gólů a měli radost z každé povedené akce. Už se těší na další turnaj v únoru.

Ondřej Koňařík

TJ Valašské Meziříčí > Začala zimní příprava naší mládeže

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři