Zhodnocení podzimní části soutěžního ročníku 2019/2020

26.5.2020

Zhodnocení podzimní části soutěžního ročníku 2019/2020

Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, oddíl kopané má za sebou první polovinu mistrovské sezóny 2019/2020, která hráče všech kategorií nešetřila svou náročností.
Před hodnocením jednotlivých kategorií uvedeme trochu statistiky.
První podzimní zápas tohoto ročníku byl odehrán 11. 8. 2019 a poslední už 10. 11. 2019.
Celkem ve všech týmech našeho klubu hráči odehráli 179 mistrovských zápasů, ve kterých nastříleli dohromady 408 gólů. K výše uvedeným číslům o dění na hřištích je třeba přičíst nespočet přátelských zápasů, turnajů a trianglů přípravek a především velké množství tréninkových jednotek.
Každý den je možné na fotbalovém stadiónu ve Valašském Meziříčí potkat několik desítek až stovek hráčů, snažící se zdokonalovat ve hře zvané fotbal.

Pojďme se podívat, jak si na podzim vedly jednotlivé týmy:
Muži A
Tým hrající pod vedením nového trenéra Pavla Hajného Moravskoslezskou divizi ukázal, že na tuto náročnou soutěž jednoznačně hráčsky i takticky má. Díky výborným výkonům přezimuje na krásném 5. místě tabulky se ztrátou pouhé 3 body na prvního. Dobrá pozice, která dává pomyslný klid a pohodu do jarní části sezóny.

Muži B
Muži B ukázali svoji bojovnost a díky vyváženému doplňování z dorosteneckých kategorií a s výpomocí střídajících hráčů z A týmu přečkají zimu v 1. A třídě na vynikajícím 2. místě tabulky se ztrátou 3 bodů na první pořadí.

Starší dorost U19
Starší dorostenci podávají kvalitní výkony a všem dokazují, že fotbal mají v krvi. Sedmé místo a 24 bodů dává výbornou možnost pokusit se v jarní části sezóny obsadit přední místa v soutěžní tabulce.

Mladší dorost U17
I naši mladší dorostenci nezůstávají se svými výkon pozadu a s 26 body se po podzimní části usadili na krásném 6. místě své soutěže.

Starší žáci U15
V žákovské divizi naši žáci předvádějí výborné výkony a, i díky nejvíce ofenzivnímu fotbalu ze všech týmů (66 vstřelených branek!), jim v soutěžní tabulce patří 3. místo s 25 body. V jarní části budou určitě usilovat o místa nejvyšší.

Mladší žáci U14
Jako přes kopírák s týmem U15 jsou i naši mladší žáci. I oni jsou před zimní pauzou na vynikajícím 3. místě s celkem 26 body. Rovněž tento tým bude chtít na jaře bojovat o místa nejvyšší.

Týmy všech mládežnických kategorií (dorostenců, žáků, starší i mladší přípravky) podávaly celý podzim 2019 na hřištích kvalitní výkony a mohou se pyšnit řadou úspěchů a výher. Naším cílem není však jen vyhrávat. Především u těch nejmladších kategorií chceme umožnit dětem radost ze hry, chuť do sportování a společný elán bavit se při sportu jménem fotbal.

Rádi bychom poděkovali všem fanouškům, sponzorům, podporovatelům, rodičům a rovněž našim hráčům, funkcionářům a všem ostatním, kteří se podíleli na úspěšném fotbalovém podzimu 2019.
Pevně věříme, že stejné (a domníváme se, že lepší) výsledky naše týmy zopakují i na jaře příštího roku.
Nyní nastává doba zaslouženého soutěžního odpočinku. V bojích o body na některém z našich hřišť na fotbalovém stadionu ve Valašském Meziříčí se společně setkáme v březnu 2020.
Antonín Hořín – manažer klubu
upravil KS;-)

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Zhodnocení podzimní části soutěžního ročníku 2019/2020

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png

 

logo_robe.jpg

vm3.jpg

logo_adidas.png 

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

logo_martinek.png

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři

 

Novinky