Změna u realizačního týmu u A mužstva - novým asistentem se stává Michal Kiss Farkas

6.12.2023

Ke konci roku dochází ke změně v našem A týmu, novým asistentem trenéra se stává Michal Kiss Farkas. 

Zbyněk Vinkler, který poslední dvě sezóny působil jako asistent trenéra, dostal zajímavou nabídku na hlavního trenéra v divizním týmu Tatranu Všechovice, kterou přijal. Zbyňkovi přejeme ze srdce mnoho úspěchů v novém působišti a věříme, že ve vzájemné spolupráci budeme pokračovat i nadále.

Na pozici asistenta A týmu bylo vytipováno několik kandidátů. Hlavním cílem bylo angažovat perspektivního trenéra z regionu se vztahem k Valašskému Meziříčí, s chutí učit se a posouvat se dál. Jsme velmi rádi, že tuto práci přijal aktuální asistent trenéra u B týmu, Michal Kiss Farkas! Do jarní části sezony tak tým povede Pavel Hajný jako hlavní trenér a Michal Kiss Farkas jako nový asistent trenéra. 

A jak bývá u nás dobrým zvykem, nového asistenta jsme museli samozřejmě ihned vyzpovídat.

1, Ahoj Michale, pro mnohé to budu asi velkým překvapením, ale stáváš se novým asistentem u našeho A týmu. Co Tě přimělo k tvému rozhodnutí?

Ahoj. Pro mě to byl doslova šok, když mi pan trenér Hajný tuhle pozici nabídl. Během víkendu jsme to s manželkou probrali a padl jasný verdikt, že taková nabídka se neodmítá. Především mě ale přimělo pozici vzít z důvodu nové zkušenosti a učit se od někoho takového jako je tréňa, ale také proto, že Valmez se stala srdcová záležitost celé naší rodiny.

2, V klubu si již působil jako asistent u B týmu, jaká to byla pro tebe zkušenost?

Byla to moje první zkušenost s jakýmkoliv trénováním vůbec! Chtěl jsem hlavně hrát za VALMEZ a tohle byl takový bonus. S trenérem Kostkou jsme řešili tréninky, sestavy, rozebírali jsme zápasy. Pro mě nové věci. Postupem času jsem ani tak moc nehrál a raději jsem nechal pozici levého beka mladším klukům, kteří poctivě trénovali s A-týmem, ale na hřiště se v divizi nedostali. 

3, Jaké budou tvé úkoly u A týmu jakožto nový asistent? 

Úkoly u A-týmu zatím neznám. Mám se s trenérem v blízké době sejít a vše probrat. Určitě jedna z věcí, ale bude prostě být v kabině. Kluci mě znají, ví jaký jsem a snad to bude fungovat. 

4, Bavil ses už s hráči z týmu, co na to říkali? 

Bavil, ale jen s těmi staršími. Jejich názor je pro mě důležitý a kdyby řekli, že je to hloupost, tak bych do toho nešel. 

5, A co tvá hráčská kariéra, uvidíme tě ještě v kopačkách na hřišti? 

To už by doma asi neprošlo (smích). Máme teď čerstvě narozenou dceru Tamaru, takže jít o víkendu na dva zápasy = rozvod.

6, Jaké máš další trenérské ambice? 

Uvidíme, jak to všechno půjde. Tohle je pro mě obrovský impuls k tomu si postupně dělat licenci za licencí a stát se kvalitním trenérem.

Michalovi moc děkujeme za rozhovor a přejeme mu mnoho štěstí v jeho nové roli! Samozřejmě gratulujeme i k narození dcery Tamary! 

 

Za TJ Valašské Meziříčí

Antonín Hořín

TJ Valašské Meziříčí > Změna u realizačního týmu u A mužstva - novým asistentem se stává Michal Kiss Farkas

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři