Zpravodajský servis naší mládeže k dalšímu mistrovskému víkendu

Další víkend je za námi, tak se pojďme společně podivát, jak se dařilo naší mládeže.

U19

TJ Valašské Meziříčí - SK Hanácká Slavia Kroměříž U18 6:2 (2:2)

sobota 07.05.2022, 10.00 hod.

Branky: 30., 56. a 83. Vrána, 34. Veselý, 82. Barbořák, 87. Křenek - 9. Křešťák, 19. Král

Sestava: Kvapil – Sušeň, Nevařil, Pastrnek, Plandor – Bílý (46. Kurinec), Veselý (69. Křenek), Juřík (61. Koňařík), Vaigl (76. Zeman) – Vozák (80. Barbořák), Vrána

I když jsme měli od úvodu herní převahu, k ničemu nám nebyla. V devatenácté minutě jsme po hrubých chybách prohrávali 0:2 a několik hráčů „nebylo“ v zápase. Ve dvacáté sedmé minutě navíc vychytal penaltu Kvapil. Tato situace nás nakopla a tři minuty nato snížil po rohu Bílého dorážkou Vrána. O čtyři minuty později vyrovnal Veselý. Zakončil nekompromisní střelou pohlednou akci a zúročil finální přihrávku Vozáka.

Druhý poločas byl na branky stejně úrodný, ale tentokrát je všechny dali domácí. Obrat v zápase zajistil Vrána, když situaci ve vápně po kombinaci Juříka a Plandora vyřešil střelou o tyč do sítě. Skóre v 82. minutě navýšil dvě minuty po svém příchodu na hřiště Barbořák, jenž usměrnil hlavou roh Kurince. Ihned po rozehrávce hostí obral Koňařík obránce, jeho tečovaná střela skončila na břevně a vrácený míč Křenkem doklepl opět Vrána. Poslední šestou branku dal s přehledem Křenek po perfektní průnikovce Zemana.

Úvod nás zaskočil, chycená penalta nastartovala a potom už jsme si zápas nenechali zkomplikovat. Ne pokaždé se to takto musí podařit. I přes tuto počáteční kaňku tým odehrál kvalitní a myslím, že i líbivý zápas, za což sklidili potěšující potlesk diváků.

Jan Pítr

U17

TJ Valašské Meziříčí - SK Hanácká Slavia Kroměříž 5:0 (3:0)

U15

TJ Valašské Meziříčí - 1. FC Viktorie Přerov 5:1 (4:0)

Dnes jsme chtěli natáhnout úspěšnou sérii odvážných výkonů a pokořit i dalšího soupeře svou kombinační hrou a důrazem v obraně. Vzhledem k tréninkové docházce se od sestavy dostali Ti, kteří opravdu chodili a zůstali sedět jiní co se na tréninky v tomto týdnu nedostavili. A kdyby byli zdraví i další 2 kluci, doznala by sestava ještě větších změn. Základem našeho výkonu v zápasu je dobrá tréninková příprava a ta má přednost před talentem. Kluci byli s tímto seznámeni a věděli, že tento nedostatek musí odčinit bojovností. To se povedlo.

První polovina byla kombinačně lepší než druhá , protože se nám zranil v první polovině Robert a tím nám odešla rozehrávka z obrany. I tak kluci dokázali bojovat a po první jasné půlce 4:0 dobojovali druhou polovinu 1:1. Celkově 5:1. Kluci moc chtěli a tím víc řešili situace v druhé polovině zbrkle a silově místo klidu na míči. Ale nevadí, aspoň máme na čem v tréninku a přátelácích pracovat.

Výhra byla zasloužená a kluci ji po právu oslavili dalším novým pokřikem v šatně.

Gratuluji!!!!!

Nejlepší obránce - Nikita Fitsai

Nejlepší záložník - Pepa Hub

Nejlepší útočící - Vojta Kozlovský

Nejlepší střelec - Radim Bětík

Nejlepší tým - VALMEZ!!!

A od pondělí příprava s fyzioterapeutkou paní Kopeckou na Vsetín a Šumperk! A s plnou účastí! :-)

Ondřej Koňařík

U14

TJ Valašské Meziříčí - 1. FC Viktorie Přerov 3:3 (3:1)

První poločas byl z naší strany dobrý. Přežili jsme tutovku soupeře, pak dali první branku a hráli v pohodě. Přidali další gól ale záhy jsme inkasovali. Po standartní situaci jsme míč opět dotlačili do brány a soupeři odskočili o 2 branky a hráli v klidu. Po přestávce jsme chtěli hrát dobře v obraně a výsledek si pohlídat. Bohužel 5 minut po pauze jsme dostali neuvěřitelnou šmudlu a kluci se dostali pod tlak. Celý druhý poločas byl z naší strany velice slabý. Byli jsme zalezlí na vlastní polovině a dopředu se vůbec nedostávali. Před koncem to mohl Tony rozhodnout, ale jeho hlavička skončila jen na brankové konstrukci. Z brejku jsme pak v poslední minutě dostali na 3:3 a byla z toho další remíza. Škoda měli jsme na to zápas dotáhnout do vítězného konce ale nepodařilo se. Teď se musíme zkoncentrovat a připravit se na derby se Vsetínem. To sehrajeme na půdě soupeře v sobotu ve 12:00.

Filip Pikal

U13

FK Šumperk  - TJ Valašské Meziříčí 12:2

U12

FK Šumperk  - TJ Valašské Meziříčí 3:8

U11

Naše U11 o víkendu reprezentovala na finálovém turnaji poháru mládeže v Kroměříží, kde obsadila, krásné 21. místo. Být 21. z celé republiky je krásný výsledek. Podrobnosti připravujeme.

U9

I přes nepříjemné počasí sehrál tým U9 další turnaj OFS, tentokrát v Kelči.

TJ Valašské Meziříčí > Zpravodajský servis naší mládeže k dalšímu mistrovskému víkendu