Domů

Domů
Domů
Domů
Domů
Domů
Domů
Domů
Domů
Domů
Načítám...
Načítám...
 

Hlavní rozcestník

POSLEDNÍ AKTUALITY

 
2.11.2020 2. 11. 2020 - AKTUÁLNÍ - přerušení soutěžního ročníku do 31. 12. 2020

z důvodu pandemických událostí v posledních týdnech rozhodl výkonný výbor FAČR o přerušení soutěžního ročníku 2020/2021 do 31. 12. 2020. Do této doby se neuskuteční žádný fotbalový zápas. více

19.10.2020 19. 10. 2020 - AKTUÁLNÍ INFORMACE PRO TRENÉRY A FOTBALISTY

Veškeré aktuální informace o trénincích, včetně rozpisu dostupných ploch a přístupu na ně, jsou realizačním týmům distribuovány e-mailem.
Za informování hráčů/rodinných zástupců zodpovídá hlavní trenér týmu.
Dohled nad dodržováním aktuálně platných tréninkových podmínek je na hlavním trenérovi týmu. více

13.10.2020 13. 10. 2020 - AKTUÁLNÍ!!! opatření v souvislosti s COVID

Další aktuální postupy (od 14. 10.): více

6.10.2020 6. 10. 2020: Omezení vstupu fanoušků na tréninky a mistrovské utkání

  více

4.10.2020 3. 10. 2020 - U19: Vítězství z kategorie povinných

MFK Havířov U19 - VM U19 0:5 (0:3)
branky: 16. a 21. Válek, 26. Vrána, 60. Veselý R., 87. Křenek
sestava TJVM U19: Vrba – Číp, Sekyra, Nevařil, Plandor – Veselý R. (81. Vičík), Melichařík, Válek (62. Křenek), Kopecký (78. Mach) – Vrána (51. Vrabec), Klanica (86. Halašta)
více

4.10.2020 3. 10. 2020 – muži A: Valmez doháněl v derby poločasovou ztrátu, nakonec bral bod

TJVM – FC Vsetín 2:2 (0:2)
branky: 60´ Vrána J., 80´ Kiss Farkas – 14´ Mišinský, 18´ Hruška
TJVM: Pobořil - Kadla, Švec, Michálek, Kuběna – Vozák (88´ Kelárek), Urban, Vrána Š., Vrána J.– Veselý (56´ Kiss Farkas), Výmola; trenér Hajný Pavel
ŽK: 1 - 5
Sobotní zápas byl ve znamení větrného počasí. Zejména v jeho prvním dějství. Zatímco domácímu týmu poryvy větru vracely Pobořilovy výkopy na vlastní polovinu, vsetínští hráči si museli připadat jako rekordmani v kopech do dálky. Odkopy od brány i centrované míče dopadaly hluboko na polovinu Valmezu.
První poločas poznamenaly tři hrubky Valmezu. Dvě z nich dokázal soupeř využít. Ve 13. minutě se při rozehrávce přímého volného kopu přesně na polovině hřiště si Kuběna neporozuměl s Michálkem, vsetínský Mišinský se lehce dostal k míči, všechny domácí hráče nechal za sebou a pohodlně otevřel skóre zápasu – 0:1.O minutu později mohlo být srovnáno, nejprve po centru J. Vrány z pravé strany Výmola z hranice „malého vápna“ přestřelil, po chvíli opět Výmola, tentokrát po centrovaném míči zleva střelou přes hlavu, jen těsně minul bránu hostů. V 18. minutě Pobořil špatně vyhodnotil převzetí míče od tísněného Kadly a nahrávkou před prázdnou bránu nabídl zápis do střelecké listiny vsetínskému Hruškovi – 0:2.
Ve 23. minutě další chybná rozehrávka stoperů znamenala vsetínský útok 2 na 1. Střelec první branky Mišinský se ocitl sám před domácím gólmanem a tentokrát v „tutovce“ zamířil úplně mimo požadovaný obdélník.
Valmez se snažil s výsledkem něco provést, ale hlavičku Výmoly zneškodnil vsetínský brankář.
Brejk Vsetína ve 38. minutě skončil podklouznutím útočícího hráče bez ohrožení valašskomeziříčské svatyně.
Konec první půle patřil domácím. Přiťuknutí Výmoly vlevo na nabíhajícího Kadlu vyústilo ve střelu z hranice „velkého vápna“ na „dlouhou tyč“. Ke zkorigování skóre chyběl malý kousek. Po trefě do černého volala i akce J. Vrána – Vozák – Kadla. Posledně jmenovaný hlavičku bohužel do sítě neusměrnil.
Brzy po zahájení druhého poločasu odvrací centr Kadly vsetínští obránci na roh. První akce předznamenala, že Valmez se bude snažit o zvrat v nepříznivém vývoji utkání. V 60. minutě, po dalším z rohových kopů, se v „malém vápně“ Vsetína díky šikovnosti dostal k míči J. Vrána a rázem bylo o co hrát – 1:2.Po chvíli se do útoku probojoval druhý z bratrů Vránů, ale jeho střelu vyráží vsetínský gólman do autu. Narážečka Vozák – Vrána J. – Vozák bohužel skončila střelou vedle brány.
Vsetínští se dostali do větší šance až v 75. minutě, tu však ke zvýšení náskoku nevyužili. Brankou mohla skončit i akce Kuběna – Š. Vrána – Vozák – Výmola.
Do listiny střelců zápasu se nakonec zapsal střídající Kiss Farkas. Tvrdá střela z hranice pokutového území změnila, díky teči, směr a znamenala v 80. minutě zasloužené vyrovnání – 2:2.
Poslední zápis do střeleckých kronik mohli udělat hosté, po okénku v domácí obraně a dobrém centru zprava nabíhající vsetínský útočník na míč před Pobořilovou bránou nedosáhl.
KS;-)
více

4.10.2020 3. 10. 2020 - U17: Body jsou doma, ale...

MFK Havířov U17 – VM U17 2:3 (0:3)
branky: 8´ Kurinec, 16´ Svak (penalta), 24´ Kurinec, 49´ Pomykacz (HAV), 74´ Kremzar (HAV)
sestava TJVM U17: Svak – Petřek, Horák, Jašíček, Sušeň – Bílý – Koňařík, Kurinec, Menšík – Šimurda, Furmánek.
střídali: 31´ Zahradník (Koňařík – zranení)46´ Kvapil (Svak), Hruška (Petřek), Juřík (Menšík), Hanáček (Furmánek) více

30.9.2020 Omezení návštěvnosti osob

  více

29.9.2020 Ohlédnutí za minulým kolem

Muži A v Hranicích nastoupili bez bázně. V tomto zápase proti favoritovi mohli pouze získat. Také tomu začátek utkání nasvědčoval. Ihned v úvodu se ujala střela J. Vrány a Valmez vedl. Domácí srovnali zásluhou gólu z ofsajdu, a když už se zdálo, že bodová dělba je spravedlivým resultátem, přesná hlavička domácích znamenala pro zraněními zdecimovaný tým Valašského Meziříčí další porážku (Hranice - TJVM 2:1).
Muži B v Kateřinicích nesoustředěným výkonem v první dvacetiminutovce umožnili domácím lacino skórovat. Předpoločasovým gólem Horáčka Valmez snížil. Ve druhé půli mačkali hosté domácí obranu jako citrón. Veškeré šance však pochytal neskutečnými zákroky domácí gólman. Poslední branka domácích padla z ojedinělého brejku (Kateřinice - TJVM B 4:1)
Dorostenci U19 sehráli divácky atraktivní duel. Z mnoha šancí Valmezu se v první půli urodil bohužel jen jeden gól. Místo zvýšení náskoku, využil soupeř po dvou hrubkách domácích ve druhém dějství, nabídnutou šanci a odvezl si všechny body. (TJVM U19 – Uničov 1:2)
Tým U17 zachraňoval víkendovou výsledkovou mizérii ostatních týmů. Silného protivníka nejprve přehrával, potom vlastní chybou dostal hosty zpět do hry, ale následným dobrým výkonem si zasloužené vítězství vzít nenechal. (TJVM U17 - Uničov 5:3)
Komentáře trenérů U19 i U17, stejně jako komentáře dalších mládežnických trenérů TJVM, jsou ke shlédnutí na klubovém FB.
KS;-)
více

29.8.2020 29.8.2020 muži A: Závěr odvál první vítězství, Valmez bere bod

TJVM – FK Kozlovice 1:1 (1:0)
branky: 24´ Výmola (p. k.) – 85´ Strašák
TJVM: Pobořil - Kadla, Kuběna, Michálek, Kiss Farkas – Vozák (46´ Urban), Žilinský, Vrána Š., Vrána J. (83´ Žemla) – Švec (46´ Šafář), Výmola (80´ Gajdoš);
trenér Hajný Pavel
ŽK: 1 - 3
Sobotní zápas rozehrálo Valašské Meziříčí ve velkém stylu. Domácích bylo plné hřiště a hosty k ničemu nepouštěli. Hned v prvních minutách Valmez neohroženě útočil. Hlavička J. Vrány, přesná přihrávka Kiss Farkase na Vozáka, kterému chyběl krok k zakončení, a především nastřelená tyč z přímého volného kopu Kiss Farkase, doslova volaly po změně skóre. A to zdaleka nebylo od valašskomeziříčských vše. Kombinace bratrů Vránových, která skončila po odrazu obránců Kozlovic rohovým kopem domácích, ofenzivní akce Výmola – J. Vrána a následný centr Kiss Farkase na Vozáka a především pěkný útok po ose Žilinský – J. Vrána – Kuběna, zakončený střelou posledně jmenovaného z hranice pokutového území, se divákům musely líbit. Hosté v tuto dobu hráli v defenzívě a směrem dopředu nic nepředvedli. Tlak Valmezu vyústil v penaltu po faulu na aktivního J. Vránu. Výmola se nemýlil a stav byl 1:0. Teprve poté se začali prosazovat Kozlovičtí. První chyba domácí obrany znamenala nebezpečný útok hostů po pravém křídle. Po následném centru nechal přifilmovaný pád kozlovického útočníka hlavního rozhodčího klidným. Valmez zahrozil ještě střelou Kiss Farkase nad bránu a rychlým útokem Michálek – J. Vrána, kterému vypíchl obránce míč na rohový kop. Poslední velkou akci prvního dějství měli hosté, pozorný Pobořil však jejich naděje zhatil.
Na začátku druhé půle došlo k neobvyklému současnému střídání po dvou hráčích u obou soupeřů. Hosté od začátku „šlápli na plyn“ a jejich první střela druhé části skončila jen na boční síti domácí brány. Valašskomeziříčtí záhy kontrovali samostatnou akcí Š. Vrány, který z poloviny hřiště dosprintoval s míčem až k bráně Kozlovic, jeho povedenou střelu odrazili obránci před J. Vránu, který již nestačil překonat gólmana hostů. Okénko v domácí defenzívě znamenalo rychlý útok na Pobořilovu svatyni a na trefy do tyče bylo srovnáno. Prakticky ihned poté se ve středu pole ocitl s míčem Kadla, jeho „propíchnutí“ dopředu vystavilo do obrovské šance Výmolu, který se ocitl sám před brankářem hostů. Ten jeho střelu vychytal. Z následujícího brejku se před Pobořilem objevuje osamocený kozlovický útočník, míč mu však odskakuje od nohy mimo bránu. V 84. minutě se hosté dočkali vyrovnání. Bránící Šafář fauloval v pokutovém území pronikajícího hráče Kozlovic a nařízenou penaltu Strašák nadvakrát proměnil, když jeho první střelu Pobořil vyrazil – 1:1. Oba týmy se následně snažili „urvat“ vítězství na svoji stranu. Přesně v 90. minutě hlavní rozhodčí jejich souboj ukončil.
V první půli jasně dominovalo Valašské Meziříčí. Po přestávce měli mírně navrch hosté z Kozlovic, a tak se remíza dá považovat za spravedlivý výsledek.
KS;-) více

Stránkování

<1 2 34 >
 
 

 

Partneři a sponzoři

vm1.jpg

vm2.jpg

image_2.jpg

vm3.jpg

background.png

vm5.jpg

vm8.jpg

 

 vm7.jpg

valassky-fotbal_logo_kulate.png

 

1394093035.gif

1298660223.jpg

logo_mlékárna_vm.jpg

logo_adidas.png

logo_martinek.png

 

logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

logo_robe.jpg

logo_skalka.jpg

 

Novinky