Domů

Domů
Domů
Domů
Domů
Domů
Domů
Domů
Domů
Domů
Načítám...
Načítám...
 

Hlavní rozcestník

POSLEDNÍ AKTUALITY

 
17.4.2024 Naše U12 na skvělém fotbalovém výletě v hlavním městě

U12 se ve středu minulý týden vydala na dlouho plánovaný výlet do Prahy, kde jsme měli naplánovaný nadupaný program plný fotbalu.

Do Prahy jsme přijeli okolo 10:30 dopoledne a z vlakového nádraží jsme se vydali rovnou na prohlídku Prahy po trase Václavské náměstí - Staroměstské náměstí - Karlův most. Cestou jsme si dali pořádný oběd v české kuchyni a následně se vydali na hotel na Chodově. Na hotelu jsme chvíli spočli a na 15:00 jsme boltem vyrazili na hřiště místního týmu Viktorie Štěrboholy, kde jsme se utkali od 16h s Bohemians Praha U12, se kterýma se známe již z našeho Valmez Cupu.

TJVM U12 vs Bohemians Praha U12
Kluci se na zápas s Bohemkou hodně těšili, ale bohužel do něj šli taky s přehnaným respektem z velkého jména. Poprvé jsme zkoušeli hru na velké brány a začátek zápasu nám vůbec nevyšel a soupeře jsme se doslova báli. Po 10ti minutách jsme si na hru soupeře zvykli a pomalu se začali dostávat do hry. Výsledek nakonec skončil velkým rozdílem. Po technické a kombinační stránce hry jsme byli vyrovnaným soupeřem, propadali jsme bohužel proti o hlavu větším hráčům Bohemky v osobních soubojích a dělali zbytečné individuální chyby. Zápas měl ale kvalitu a dal nám možnost se porovnat s týmem, který patří v naší kategorii na špici.

Po zápase jsme dojeli zpět na hotel a dali si zasloužený odpočinek.

Druhý den ráno jsme díky dobrým vztahům Roberta Šuláka s trenérem Slavie U11 Danielem Vilhelmem dostali nabídku podívat se na stadion Slavie Praha a část tréninku jejich A-týmu. Tohle byl pro všechny jednoznačně největší zážitek a motivace do budoucna. Dan nás provedl kompletně celým stadionem od muzea, přes VIP zónu až po střídačky stadionu v Edenu. Po prohlídce jsme se vydali do sousedícího tréninkového centra na právě probíhající trénink A-týmu, který se zrovna chystal na utkání s Viktorií Plzeň. Šlo o první příčku celé ligy a tak nám bylo zakázáno na tréninku používat telefony. Po tréninku kluci dostali šanci vyfotit se s hráči Slavie, kteří se zachovali skvěle a se všema se ochotně vyfotili a popovídali. Nakonec jsme ulovili i trenéry, kteří si s námi chvíli popovídali.

Po prohlídce jsme se vydali rovnou na další zápas tohoto výletu tentokrát s týmem Příbrami.

TJVM U12 - Příbram U12
Do zápasu s Příbramí jsme vstoupili mnohem lépe, než do zápasu s Bohemkou. Hra byla od začátku vyrovnaná. Po technické a kombinační stránce jsme opět hráli dobrý zápas a měli jsme převahu. Opět jsme ovšem propadávali v osobních soubojích, což je poslední dobou naše klasika. Dostali jsme zbytečné góly, ovšem stále jsme v procesu učení a radost máme zejména z předváděné kombinační hry (ze které ovšem občas odstupujeme a uchylujeme se k nákopům). Zápas skončil 3:5 pro Příbram a opět nám ukázal,
kde jsou naše slabiny a na čem zapracovat.

Po zápase jsme si dali v restauraci hned u hřiště oběd a vydali se přes Václavské náměstí, kde si kluci chtěli koupit bubble tea, na vlak a vydali se na cestu domů.

Byly to skvělé 2 dny plné obrovských zážitků a skvělého fotbalu. Moc děkujeme tréňovi Bohemians Jiřímu Brejchovi za nabídku výletu a naplánování obou zápasů. Také děkujeme Robertu Šulákovi a Danielu Vilhelmovi za možnost podívat se na stadion Slavie. Děkuji také všem tatínkům, kteří s námi jeli a s klukama a výletem mi pomohli. Na závěr bych chtěl poděkovat všem hráčům U12 za skvělou prezentaci Valašského Meziříčí ať už fotbalově, tak i lidsky.

Vojtěch Krajča více

16.4.2024 Víkendové zápasy naší mládeže

TJ Valašské Meziříčí - MFK Havířov 4:0 (0:0) více

15.4.2024 FK SK Polanka nad Odrou - TJ Valašské Meziříčí 1:2 (0:2)

Cenné a velmi ubojované tři body z horké půdy Polanky si ovezdl v neděli náš A tým! více

12.4.2024 Pozvánka na fotbal: FK SK Polanka n. O. - TJ Valašské Meziříčí, neděle 14. 4. 2024 v 15:30

Další mistrovský zápas naše A týmu již opět klepe na dveře. Tuto neděli v 15:30 zajíždíme na hřiště týmu FK SK Polanky n. O.  více

10.4.2024 Mimořádný úspěch v U14 - Martin Pobořil v nominaci na sraz repre!

To, že se naši odchovanci v ligových týmech dostavají do výběru reprezentací, na to jsme si už "zvykli". Poprvé je však nominován přímo náš kmenový hráč. Tím je Martin Pobořil, který aktuálně hájí branku týmu U14. A ano, je to mladší bratr našeho Lukáše "Labuťáka" Pobořila, který je jedničkou v divizním A týmu. Takže brankářské geny se zcela jistě nezapřou.  více

9.4.2024 Víkendové zápasy naší mládeže

SFC Opava U18 - TJ Valašské Meziříčí 3:4 (0:1), neděle 7.4.2024, 10.00 hod. více

8.4.2024 TJ Valašské Meziříčí - FK Šumperk 1:2 (1:0)

Zápas o třech standartních situací dopadl štastněji pro naše hosty ze Šumperka.  více

5.4.2024 Pozvánka na fotbal: TJ Valašské Meziříčí - FK Šumperk, neděle 7.4. v 15:30

Další mistrovský zápas našeho A týmu je tady! A to v neděli v 15:30 vyzveme doma soupeře ze Šumperka. Nedělní termín byl zvolen z důvodu konání valašské rally, jelikož se závodní speciály budou v sobotu prohánět i skrz letní stadion.  více

3.4.2024 Parádní Zelený čtvrtek si připravila naše U10

Ligová Zbrojovka Brno a MFK Vítkovice na Zelený čtvrtek proti U10
více

2.4.2024 Víkendové zápasy naší mládeže

TJ Valašské Meziříčí - Jiskra Staré Město 7:2 (4:1) více

Stránkování

<1 2 3 4 56 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři