Domů

Domů
Domů
Domů
Domů
Domů
Domů
Domů
Domů
Domů
Načítám...
Načítám...
 

Hlavní rozcestník

POSLEDNÍ AKTUALITY

 
12.5.2021 Aleš Michálek - poděkování za působení v klubu

Vážení příznivci kopané!
Soutěžní ročník 2020/21 byl bohužel odpískán, ale začíná se blýskat se na lepší časy. Za dva týdny by se měl objevit na letním turnaji náš B tým, ostatní družstva pilně využívají veškeré dostupné tréninkové možnosti a A tým mužů se schází ke svým tréninkovým jednotkám pravidelně v hojném počtu hráčů.
Příští soutěžní ročník by měl začít velmi brzy a na předsezónní změny v kádru je třeba myslet ihned. Trenér A týmu mužů p. Hajný pomalu skládá mozaiku kádru pro podzimní boje. Po zralé úvaze se rozhodl uvolnit z Valmezu dlouholetou oporu zadních řad Aleše Michálka.
Osobní poděkování a rozloučení s valašskomeziříčskou stálicí je samozřejmost. Rádi bychom poděkovali našemu stoperovi i na klubovém webu.
Aleš Michálek mnoho let (od r. 2011) poctivě dojížděl na tréninky i zápasy do Valmezu ze Suchdola nad Odrou. Ve svých 34 letech byl velezkušeným hráčem zadních řad týmu. Svou fotbalovou kariéru odstartoval v TJ Tatran Mankovice, potom přes TJ Odry, 1. FK Prostějov a SK Hranice na dlouhou dobu zakotvil v Tělovýchovné jednotě Valašské Meziříčí, odkud si na pouhou jednu sezónu (2017/18) odskočil do TJ Sokol Ústí.
Jménem klubu TJVM a i jménem svým bych rád Alešovi za jeho úspěšné působení ve Valmezu poděkoval.
Aleši, v příštím fotbalovém působišti ti přejeme hodně sportovní radosti, ať tě kopaná baví ještě mnoho let a v osobním životě klid, pohodu a spokojenost!
KS;-) jménem členů klubu TJVM více

4.5.2021 Ukončení soutěžního ročníku 2020/2021

Dne 4. 5. 2021 rozhodl výkonný výbor Fotbalové asociace České republiky o tom, o čem se dlouho spekulovalo. Druhým rokem se vlivem pandemických opatření nedohraje soutěžní sezóna. A co na to říká oficiální vyjádření vedení českého fotbalu? (zdroj: fotbal.cz) více

2.5.2021 Trenérská posila A týmu

Vážení příznivci našeho fotbalu!
Po dlouhé pauze se snad začíná blýskat na lepší časy a všechny naše týmy se nemohou dočkat zahájení zápasového období.
Postupně vás budeme seznamovat se změnami ve valašskomeziříčském klubu.
Dnes máme pro vás novinku „v trenérském balení“. Do Valmezu se (tentokrát na lavičku A týmu) vrací Zbyněk Vinklar.
Na post asistenta trenéra si jej vybral hlavní trenér mužů A p. Hajný. více

7.2.2021 Oddíl kopané TJVM opět získal status krajského fotbalového střediska

Vážení fotbaloví příznivci!
Pevně věříme, že letošní rok bude opět plný fotbalové radosti na zelených trávnících. I když současná zdravotní situace není nejrůžovější, jsme přesvědčeni, že se k nám začne brzy vše obracet svou příznivější tváří. Těšíme se, že březen 2021 bude měsícem radosti z pohybu a u nás fotbalistů především pohybu s míčem u nohy.
V pokračujícím zimním čase přišla z fotbalového svazu do Valašského Meziříčí parádní zpráva. O její obsah se s námi podělil manažer klubu Antonín Hořín: Výkonný výbor FAČR na svém únorovém zasedání schválil souhrnnou zprávu k licenčnímu řízení Sportovních středisek mládeže (SpSM) na rok 2021. Náš oddíl kopané opět splnil veškerá kritéria pro udělení krajského fotbalového střediska SpSM. Fotbalový klub z Valašska tak dále bude mít své jméno mezi 37 kluby z celé ČR. Výše jsou již jen profesionální kluby s klubovými akademiemi nebo sportovní centra mládeže.“
Jak dále uvedl A. Hořín: „Udržení statusu Sportovní středisko mládeže - krajské fotbalové středisko je prestižní záležitostí. V širokém okolí je Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek jediný tým opakovaně splňující velmi přísná kritéria k přidělení místa ve vybrané společnosti.
Nebudu zastírat, že získaná pozice je pro náš klub významná i pro budoucí jistotu při zajištění financování mládežnických trenérů, což je ovšem na druhé straně obrovským závazkem, který nutí náš klub k dalšímu zlepšování vysokých standardů ve výchově fotbalové mládeže. Mezi hodnotící kritéria FAČR patří například povinná spolupráce se základní školou, kontinuální koncepční výchova mládeže nebo náročné požadavky na kvalifikované trenéry napříč všemi kategoriemi,“ dodal manažer klubu.
Na závěr A. Hořín zhodnotil fungování klubových mechanismů: „Ukazuje se, že veškeré nastavené vnitřní procesy našeho klubu jdou správným směrem a klub Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek patří mezi nejdůležitější aktéry při výchově talentované fotbalové mládeže ve městě a v širokém okolí. Velké poděkování patří především našim trenérům, kteří jsou i do budoucna základním kamenem všech příštích úspěchů při výchově fotbalové mládeže.
KS;-) více

8.1.2021 Střípky z trenérských zápisníků - 6

Vážení fanoušci kopané,
Dnes zakončíme trenérské postřehy a hodnocení. Prostor dostaly týmy mužů.  více

3.1.2021 Střípky z trenérských zápisníků - 5

Vážení sportovní přátelé,
v novém roce pokračujeme v našem listování trenérskými zápisky. Řada je na dorosteneckých týmech. více

23.12.2020 Sváteční přání manažera klubu

Vážení fotbaloví fanoušci, trenéři, hráči, rodiče, funkcionáři,
rok 2020 byl rokem zcela výjimečným a v mnoha ohledech nás všechny postavil před výzvy a problémy, kterým nikdo dříve nečelil. Pandemie koronaviru COVID-19 se dotkla všech aspektů našich životů, fotbalu nevyjímaje.
Zrušení jarní části sezóny, následná intenzivní letní příprava, odehrání části podzimní sezóny a opět vynucené přerušení sportovních aktivit, téměř naprostá nemožnost využívat zázemí, tréninky v maximálním počtu šesti hráčů atd., to vše byly skutečnosti, které v novodobé sportovní činnosti nemají obdoby.
Jsem rád, že i přes všechny nástrahy se podařilo, v rámci nebývalého nasazení nás všech, udržet kvalitně nastavený sportovně výchovný proces hráčů všech úrovní.
Končící rok nám přinesl nejen překážky, ale kupodivu i pozitiva nám. Náš fotbalový klub stabilizoval stabilizovat trenérský tým ve všech věkových kategoriích, a to především díky usilovné práci nového vedoucího trenéra mládeže. Díky tomu jsme se naplno věnovali kompletní koncepci sportovní výchovy a její postupné implementaci napříč všemi kategoriemi.
Samozřejmě vyvstaly i problémy, ale jsem moc rád, že společně s naším kvalitním trenérským týmem a vedením klubu jsme je dokázali rychle vyřešit.
I přes nepřízeň „vyšší moci“ se nám v roce 2020 podařilo zorganizovat celá řada sportovních, především fotbalových, volnočasových aktivit nejen pro mládež. Za zmínku stojí úspěšný letní DEZA fotbalový kemp, mládežnický turnaj ROBE Anticovid CUP 2020 nebo tradiční Valmez CUP firem. 
Fotbalové dění poznamenané zdravotními opatřeními nedává moc prostoru k hodnocení soutěžní úspěšnosti našich týmů. Jsme potěšeni, že dlouhodobá kvalitní výchova mládeže v našem klubu se projevila v úspěších našich odchovanců. Příkladem je zařazení Václava Zahradníčka (nyní Sigma Olomouc) do výběru reprezentace U15 nebo nedávný start Davida Smílka (SFC Opava) v nejvyšší fotbalové lize. 
V seniorských kategorií po kvalitní letní přípravě nevyšel našemu A týmu výsledkový vstup do sezóny. I přes to jsme přesvědčeni, že nastavená tréninková i herní koncepce mužů je nastavena správně a je jen otázkou času, kdy se dostaví její výsledkové potvrzení. Herní projev týmu je více jak uspokojivý a věříme, že nabyté zkušenosti naši hráčů zúročí v jarní části letošní sezóny. více

18.12.2020 Střípky z trenérských zápisníků - 4

Vážení příznivci fotbalu,
ve čtvrtém dílu našeho okénka do roku 2020 nejprve dáme slovo trenérovi posledního žákovského týmu a poté necháme znovu promluvit Ondru Koňaříka, tentokrát jako vedoucího trenéra mládeže TJVM.   více

7.12.2020 Střípky z trenérských zápisníků - 3

Vážení fanoušci valašskomeziříčské kopané,
pokračujeme v našem listování trenérskými zápisníky. Dnes jsme si dovolili požádat o možnost „nahlédnutí přes rameno“ vedoucího trenéra mládeže Ondřeje Koňaříka.
Ondra je v klubu nejen „nejvyšším trenérem přes mládež“, ale i aktivním trenérem u dvou dětských kategorií. Dnes tedy trenérské okénko: více

25.11.2020 Střípky z trenérských zápisníků - 2

Vážení příznivci valašskomeziříčské kopané, druhou část trenérských povídání věnujeme týmům mladších žáků. více

Stránkování

 

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři