Domů

Domů
Domů
Domů
Domů
Domů
Domů
Domů
Domů
Domů
Načítám...
Načítám...
 

Hlavní rozcestník

POSLEDNÍ AKTUALITY

 
12.7.2021 Fandítka klubu nově v prodeji

Fotbalový oddíl TJ Valašské Meziříčí pro své fanoušky zprovoznil svůj oficiální fanshop klubu. Na stránkách https://www.fotbalvalmez.cz/fanshop můžete nalézt základní paletu našich fandítek. Do sychravého počasí máme nachystanou fanouškovskou šálu v klubových barvách, do společnosti poté krásnou klubovou šálu s výšivkou. Svého čtyřkolového miláčka poté můžete zkrášlit minidresem s číslem 9 na zádech (pozn.: číslo našeho kapítata Martina Výmoly). Do slunných dnů poté přijde vhod oficiální kšiltovka s logem klub. Samozřejmě náš sortiment pravidelně rozšiřujeme. Pokud byste měli zajimavý tip, tak nám ho neváhejte sdělit.  více

9.7.2021 Návrat ligové posily - David Smilek

  více

24.6.2021 ROBE VALMEZ CUP 2021

ROBE VALMEZ CUP 2021
A je to tady!
Další ročník tradičního mládežnického turnaje ROBE VALMEZ CUP se opět vrací do areálu letního stadionu ve Valašském Meziříčí. Turnaj se bude konat 31. 7. 2021 od 8:00 do 16:00 na obou travnatých hřiští u nás ve Valmezu. Kovidová omezení rozvolnila, tudíž již nic nebrání uskutečnění tohoto kvalitně obsazeného turnaje. 
Díky nadále nejasné situaci s cestování do zahraničí bylo rozhodnuto o obsazení turnaje tuzemskými týmy.
Letošní fotbalový svátek bude jednodenní.
Prestižního sportovního klání se zúčastní 16 předních moravských a slezských týmů. Mezi přihlášenými jsou kluby zvučných jmen jako například SK Sigma Olomouc, 1. FC Slovácko, FC Fastav Zlín, SFC Opava, FC Přerov, MFK Frýdek-Místek. Na valašskomeziříčském trávníku samozřejmě nebudou chybět ani týmy reprezentující TJ Valašské Meziříčí a rovněž zástupce našeho valašského regionu – tým výběru OFS
"Již tradičně se snažíme nabídnout hlavně našim vlastním hráčům kvalitní domácí turnaj, který se letos uskuteční, oproti standardnímu dubnovému termínu, na přelomu prázdnin. Přesun turnaje na léto datum byl zvolen záměrně z důvodu možných přetrvávajících epidemiologických omezení. Letní termín využijeme pro naše mladší žáky jako vyvrcholení letní přípravy na další sezónu", uvedl Antonín Hořín, manažer oddílu kopané. 
Turnaj se bude hrát ve dvou fázích. Dopoledne účastníky čekají souboje ve skupinách, na které naváží odpolední souboje o celkové umístění. Hrát se bude celkem na čtyřech hřištích, kdy každý zápas bude trvat 20 minut. 
Srdečně zveme všechny fotbalové fanoušky k návštěvě našeho turnaje a k podpoře našich mladých fotbalových nadějí. 
AH a KS;-) více

16.6.2021 Budování zázemí pro sportovce pokračuje.

Budování zázemí pro sportovce pokračuje
Rekonstrukce horního patra provozní budovy/ubytovny na fotbalovém stadiónu znamenala pro náš klub citelné snížení počtu šaten.
Město Valašské Meziříčí na tuto skutečnost operativně reagovalo a ve volném prostoru vedle budovy nechalo, pro potřeby sportovců, postavit tři nové šatny s kapacitou cca 60 míst.
Šatny jsou vybudovány z mobilního kontejnerového systému, zateplené a připojené na elektrickou síť. Celý objekt je barevně sladěn s fasádou hlavní budovy a spolu s hlavní budovou tak opticky tvoří kompaktní celek. Celková investice od zemních prací až po výtvarné dokončení činí 970.000,- Kč.
Za sportovce TJVM tímto děkujeme!
KS;-) více

2.6.2021 Náborový víkend DEJ GÓL 2021

Vážení sportovní příznivci, váženi rodiče, více

13.5.2021 Michal Kiss Farkas končí v A týmu

Vážení fotbaloví fanoušci!
Na vlastní žádost, z osobních důvodů, opouští A tým Michal Kiss Farkas. V zápasech Valmezu jste jej mohli vidět především na levé straně obrany.
Michal Kiss Farkas přišel do našeho klubu v červenci 2019 jako jedna z posil vyhlédnutá hlavním trenérem A týmu p. Hajným.
Michal Kiss Farkas má 27 let a řadí se mezi, s klidem a přehledem hrající, zkušené obránce. Fotbalovou kariéru zahájil v rodné obci v TJ Sokol Ženklava. V mládežnickém věku si několikrát odskočil do nedalekého Štramberku a poté neskutečných 11 let působil v FK Nový Jičín. Ve Valašském Meziříčí byl jedním z pilířů základní kostry týmu.
Michal zůstává členem valašskomeziříčského klubu a není vyloučeno, že se objeví, až ho „začnou svrbět fotbalové nohy“, v některém ze zápasů B týmu a později možná i zpět v Áčku.
Přejeme Michalovi hodně úspěchů a spokojenosti v osobním životě, a pokud se odhodlá vrátit na zelený trávník, tak mnoho dalších radostných odehraných minut.
výbor klubu TJVM více

12.5.2021 Aleš Michálek - poděkování za působení v klubu

Vážení příznivci kopané!
Soutěžní ročník 2020/21 byl bohužel odpískán, ale začíná se blýskat se na lepší časy. Za dva týdny by se měl objevit na letním turnaji náš B tým, ostatní družstva pilně využívají veškeré dostupné tréninkové možnosti a A tým mužů se schází ke svým tréninkovým jednotkám pravidelně v hojném počtu hráčů.
Příští soutěžní ročník by měl začít velmi brzy a na předsezónní změny v kádru je třeba myslet ihned. Trenér A týmu mužů p. Hajný pomalu skládá mozaiku kádru pro podzimní boje. Po zralé úvaze se rozhodl uvolnit z Valmezu dlouholetou oporu zadních řad Aleše Michálka.
Osobní poděkování a rozloučení s valašskomeziříčskou stálicí je samozřejmost. Rádi bychom poděkovali našemu stoperovi i na klubovém webu.
Aleš Michálek mnoho let (od r. 2011) poctivě dojížděl na tréninky i zápasy do Valmezu ze Suchdola nad Odrou. Ve svých 34 letech byl velezkušeným hráčem zadních řad týmu. Svou fotbalovou kariéru odstartoval v TJ Tatran Mankovice, potom přes TJ Odry, 1. FK Prostějov a SK Hranice na dlouhou dobu zakotvil v Tělovýchovné jednotě Valašské Meziříčí, odkud si na pouhou jednu sezónu (2017/18) odskočil do TJ Sokol Ústí.
Jménem klubu TJVM a i jménem svým bych rád Alešovi za jeho úspěšné působení ve Valmezu poděkoval.
Aleši, v příštím fotbalovém působišti ti přejeme hodně sportovní radosti, ať tě kopaná baví ještě mnoho let a v osobním životě klid, pohodu a spokojenost!
KS;-) jménem členů klubu TJVM více

4.5.2021 Ukončení soutěžního ročníku 2020/2021

Dne 4. 5. 2021 rozhodl výkonný výbor Fotbalové asociace České republiky o tom, o čem se dlouho spekulovalo. Druhým rokem se vlivem pandemických opatření nedohraje soutěžní sezóna. A co na to říká oficiální vyjádření vedení českého fotbalu? (zdroj: fotbal.cz) více

2.5.2021 Trenérská posila A týmu

Vážení příznivci našeho fotbalu!
Po dlouhé pauze se snad začíná blýskat na lepší časy a všechny naše týmy se nemohou dočkat zahájení zápasového období.
Postupně vás budeme seznamovat se změnami ve valašskomeziříčském klubu.
Dnes máme pro vás novinku „v trenérském balení“. Do Valmezu se (tentokrát na lavičku A týmu) vrací Zbyněk Vinklar.
Na post asistenta trenéra si jej vybral hlavní trenér mužů A p. Hajný. více

7.2.2021 Oddíl kopané TJVM opět získal status krajského fotbalového střediska

Vážení fotbaloví příznivci!
Pevně věříme, že letošní rok bude opět plný fotbalové radosti na zelených trávnících. I když současná zdravotní situace není nejrůžovější, jsme přesvědčeni, že se k nám začne brzy vše obracet svou příznivější tváří. Těšíme se, že březen 2021 bude měsícem radosti z pohybu a u nás fotbalistů především pohybu s míčem u nohy.
V pokračujícím zimním čase přišla z fotbalového svazu do Valašského Meziříčí parádní zpráva. O její obsah se s námi podělil manažer klubu Antonín Hořín: Výkonný výbor FAČR na svém únorovém zasedání schválil souhrnnou zprávu k licenčnímu řízení Sportovních středisek mládeže (SpSM) na rok 2021. Náš oddíl kopané opět splnil veškerá kritéria pro udělení krajského fotbalového střediska SpSM. Fotbalový klub z Valašska tak dále bude mít své jméno mezi 37 kluby z celé ČR. Výše jsou již jen profesionální kluby s klubovými akademiemi nebo sportovní centra mládeže.“
Jak dále uvedl A. Hořín: „Udržení statusu Sportovní středisko mládeže - krajské fotbalové středisko je prestižní záležitostí. V širokém okolí je Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek jediný tým opakovaně splňující velmi přísná kritéria k přidělení místa ve vybrané společnosti.
Nebudu zastírat, že získaná pozice je pro náš klub významná i pro budoucí jistotu při zajištění financování mládežnických trenérů, což je ovšem na druhé straně obrovským závazkem, který nutí náš klub k dalšímu zlepšování vysokých standardů ve výchově fotbalové mládeže. Mezi hodnotící kritéria FAČR patří například povinná spolupráce se základní školou, kontinuální koncepční výchova mládeže nebo náročné požadavky na kvalifikované trenéry napříč všemi kategoriemi,“ dodal manažer klubu.
Na závěr A. Hořín zhodnotil fungování klubových mechanismů: „Ukazuje se, že veškeré nastavené vnitřní procesy našeho klubu jdou správným směrem a klub Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek patří mezi nejdůležitější aktéry při výchově talentované fotbalové mládeže ve městě a v širokém okolí. Velké poděkování patří především našim trenérům, kteří jsou i do budoucna základním kamenem všech příštích úspěchů při výchově fotbalové mládeže.
KS;-) více

Stránkování

 

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři