Aktuální zprávy TJVM

Aktuální
 
8.1.2021 Střípky z trenérských zápisníků - 6

Vážení fanoušci kopané,
Dnes zakončíme trenérské postřehy a hodnocení. Prostor dostaly týmy mužů.  více

3.1.2021 Střípky z trenérských zápisníků - 5

Vážení sportovní přátelé,
v novém roce pokračujeme v našem listování trenérskými zápisky. Řada je na dorosteneckých týmech. více

23.12.2020 Sváteční přání manažera klubu

Vážení fotbaloví fanoušci, trenéři, hráči, rodiče, funkcionáři,
rok 2020 byl rokem zcela výjimečným a v mnoha ohledech nás všechny postavil před výzvy a problémy, kterým nikdo dříve nečelil. Pandemie koronaviru COVID-19 se dotkla všech aspektů našich životů, fotbalu nevyjímaje.
Zrušení jarní části sezóny, následná intenzivní letní příprava, odehrání části podzimní sezóny a opět vynucené přerušení sportovních aktivit, téměř naprostá nemožnost využívat zázemí, tréninky v maximálním počtu šesti hráčů atd., to vše byly skutečnosti, které v novodobé sportovní činnosti nemají obdoby.
Jsem rád, že i přes všechny nástrahy se podařilo, v rámci nebývalého nasazení nás všech, udržet kvalitně nastavený sportovně výchovný proces hráčů všech úrovní.
Končící rok nám přinesl nejen překážky, ale kupodivu i pozitiva nám. Náš fotbalový klub stabilizoval stabilizovat trenérský tým ve všech věkových kategoriích, a to především díky usilovné práci nového vedoucího trenéra mládeže. Díky tomu jsme se naplno věnovali kompletní koncepci sportovní výchovy a její postupné implementaci napříč všemi kategoriemi.
Samozřejmě vyvstaly i problémy, ale jsem moc rád, že společně s naším kvalitním trenérským týmem a vedením klubu jsme je dokázali rychle vyřešit.
I přes nepřízeň „vyšší moci“ se nám v roce 2020 podařilo zorganizovat celá řada sportovních, především fotbalových, volnočasových aktivit nejen pro mládež. Za zmínku stojí úspěšný letní DEZA fotbalový kemp, mládežnický turnaj ROBE Anticovid CUP 2020 nebo tradiční Valmez CUP firem. 
Fotbalové dění poznamenané zdravotními opatřeními nedává moc prostoru k hodnocení soutěžní úspěšnosti našich týmů. Jsme potěšeni, že dlouhodobá kvalitní výchova mládeže v našem klubu se projevila v úspěších našich odchovanců. Příkladem je zařazení Václava Zahradníčka (nyní Sigma Olomouc) do výběru reprezentace U15 nebo nedávný start Davida Smílka (SFC Opava) v nejvyšší fotbalové lize. 
V seniorských kategorií po kvalitní letní přípravě nevyšel našemu A týmu výsledkový vstup do sezóny. I přes to jsme přesvědčeni, že nastavená tréninková i herní koncepce mužů je nastavena správně a je jen otázkou času, kdy se dostaví její výsledkové potvrzení. Herní projev týmu je více jak uspokojivý a věříme, že nabyté zkušenosti naši hráčů zúročí v jarní části letošní sezóny. více

18.12.2020 Střípky z trenérských zápisníků - 4

Vážení příznivci fotbalu,
ve čtvrtém dílu našeho okénka do roku 2020 nejprve dáme slovo trenérovi posledního žákovského týmu a poté necháme znovu promluvit Ondru Koňaříka, tentokrát jako vedoucího trenéra mládeže TJVM.   více

7.12.2020 Střípky z trenérských zápisníků - 3

Vážení fanoušci valašskomeziříčské kopané,
pokračujeme v našem listování trenérskými zápisníky. Dnes jsme si dovolili požádat o možnost „nahlédnutí přes rameno“ vedoucího trenéra mládeže Ondřeje Koňaříka.
Ondra je v klubu nejen „nejvyšším trenérem přes mládež“, ale i aktivním trenérem u dvou dětských kategorií. Dnes tedy trenérské okénko: více

25.11.2020 Střípky z trenérských zápisníků - 2

Vážení příznivci valašskomeziříčské kopané, druhou část trenérských povídání věnujeme týmům mladších žáků. více

20.11.2020 Střípky z trenérských zápisníků - 1

Vážení sportovní příznivci! více

7.11.2020 Chceš se dostat to reprezentačního týmu ČR? Hraj fotbal za Valmez!

Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí → SK Sigma Olomouc → reprezentace ČR. Tak krátká může být cesta z valašskomeziříčského klubu až do celostátního fotbalového výběru. více

2.11.2020 2. 11. 2020 - AKTUÁLNÍ - přerušení soutěžního ročníku do 31. 12. 2020

z důvodu pandemických událostí v posledních týdnech rozhodl výkonný výbor FAČR o přerušení soutěžního ročníku 2020/2021 do 31. 12. 2020. Do této doby se neuskuteční žádný fotbalový zápas. více

19.10.2020 19. 10. 2020 - AKTUÁLNÍ INFORMACE PRO TRENÉRY A FOTBALISTY

Veškeré aktuální informace o trénincích, včetně rozpisu dostupných ploch a přístupu na ně, jsou realizačním týmům distribuovány e-mailem.
Za informování hráčů/rodinných zástupců zodpovídá hlavní trenér týmu.
Dohled nad dodržováním aktuálně platných tréninkových podmínek je na hlavním trenérovi týmu. více

Stránkování

 

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři